The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined variable $thumblist - Line: 1033 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1033 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
малко странен въпрос но...

#1
Здравейте! Наложи ми се да си претапицирам седалките на Волвото, но може и смешно да Ви се стори но не можах да измъкна облегалката за главата на предните седалки. Дали има някакъв чалъм дето аз не го знам, или просто не се демонтират. Пробвах на задните седалки и там няма проблеми, но и самите облегалки там са по различни..пък може и аз да съм с две леви ръце :oops:
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#2
Здравейте! Наложи ми се да си претапицирам седалките на Волвото, но може и смешно да Ви се стори но не можах да измъкна облегалката за главата на предните седалки. Дали има някакъв чалъм дето аз не го знам, или просто не се демонтират. Пробвах на задните седалки и там няма проблеми, но и самите облегалки там са по различни..пък може и аз да съм с две леви ръце :oops:
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#3
Сядаш на задната седалка и почваш да опипваш внимателно гърба за облегалката на предната седалка, ще усетиш две копчета които трябва да се натиснат за да може да изкараш облегалката. Някъде имаше схема ама не се сещам в коя тема беше, че се справиш и без нея не се притеснявай.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#4
Сядаш на задната седалка и почваш да опипваш внимателно гърба за облегалката на предната седалка, ще усетиш две копчета които трябва да се натиснат за да може да изкараш облегалката. Някъде имаше схема ама не се сещам в коя тема беше, че се справиш и без нея не се притеснявай.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#5
Значи докато търсих по твоя въпрос ми попадна друго и ще се отклоним от темата,извинявай за което .
Под седалката има некво амортисьорче за какво служи то :?:
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#6
Значи докато търсих по твоя въпрос ми попадна друго и ще се отклоним от темата,извинявай за което .
Под седалката има некво амортисьорче за какво служи то :?:


Attached Files Thumbnail(s)
   
V40 1.9 TDI '98 - Black Edition
Reply

#7
Kalchev_Vn Wrote:Здравейте! Наложи ми се да си претапицирам седалките на Волвото, но може и смешно да Ви се стори но не можах да измъкна облегалката за главата на предните седалки. Дали има някакъв чалъм дето аз не го знам, или просто не се демонтират. Пробвах на задните седалки и там няма проблеми, но и самите облегалки там са по различни..пък може и аз да съм с две леви ръце :oops:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#8
Kalchev_Vn Wrote:Здравейте! Наложи ми се да си претапицирам седалките на Волвото, но може и смешно да Ви се стори но не можах да измъкна облегалката за главата на предните седалки. Дали има някакъв чалъм дето аз не го знам, или просто не се демонтират. Пробвах на задните седалки и там няма проблеми, но и самите облегалки там са по различни..пък може и аз да съм с две леви ръце :oops:


Attached Files Thumbnail(s)
                           
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#9
Благодаря за помоща на всички които се отзоваха! Днес ще пробвам да я махна...
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#10
Благодаря за помоща на всички които се отзоваха! Днес ще пробвам да я махна...
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)