The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Казанлъшки рози под Старозагорските липи

#31
тук аз съм виновен :oops:
емето ме помоли да поръчам още, но не ми остана време заради многото пътувания през седмицата. Тия дни ще се свържа пак с човека и ще дам новата заявка. Тъй като явно доста от клубарите нямат дупки по табелите за номерата, ще поръчам и такива, които се залепват. когато са готови ще научите веднага :wink:
Reply

#32
Благодаря ти Свилене. Ако знаех, щях да си закупя още на НС, но чак на тръгване видях Вальо Кангалов да си монтира на неговата кола и въобще не знаех за какво става въпрос. Това си е мой проблем :wink: Чакам да свирнеш, когато има бройки.Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#33
втората порция лентички за номерата е вече готова, днес ги прибрах. този път поправих грешката от първата поръчка и има лентички с двойна лепка и със щипки. така тези, които нямат дупки по табелите няма да се тормозят вече как да ги закрепват. Трябва само повърхността ХУБАВО да се почисти, за да хване здраво лепката. единственото по кофти е, че са с 50 ст по скъпи от тези със щипките :roll:
Reply

#34
gadnia_metal Wrote:втората порция лентички за номерата е вече готова, днес ги прибрах. този път поправих грешката от първата поръчка и има лентички с двойна лепка и със щипки. така тези, които нямат дупки по табелите няма да се тормозят вече как да ги закрепват. Трябва само повърхността ХУБАВО да се почисти, за да хване здраво лепката. единственото по кофти е, че са с 50 ст по скъпи от тези със щипките :roll:

Имам поръчка още от преди за едва лентичка с щипки. Като се видим ще "защипя" колата с още един рекламен материал на клуба :wink: Big Grin . Поздрави и приятна вечер от мен.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#35
Мераклии за риболов на пъстърва ,мряна и кефал има ли за 27-28юни.
Риболова ще се проведе по реките Тунджа и Тъжа 3км над язовир
Копринка .Който желае може и по язовира :director2: да лови
и привечер да се саберем да си направим седянка :wink:

За най големия майстор има и награда "каса бира" .
Reply

#36
ДОКО Wrote:Мераклии за риболов на пъстърва ,мряна и кефал има ли за 27-28юни.
Риболова ще се проведе по реките Тунджа и Тъжа 3км над язовир
Копринка .Който желае може и по язовира :director2: да лови
и привечер да се саберем да си направим седянка :wink:

За най големия майстор има и награда "каса бира" .

А пиленца по доковски ще има ли? :lol:
Reply

#37
Ванка тези дни ще пробвам и заек как ще изглежда
на бутилка от пещерска ,тъй че не е изключено
да разнообразя менюто .Дано само времето е с нас.
Reply

#38
Тази тема нещо я позабравихме.
Дайте да обсъдим следващия набег към язовира тук .
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#39
Тази тема нещо я позабравихме.
Дайте да обсъдим следващия набег към язовира тук .
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#40
То си е направо за нова тема, ама и тук става за обсъждане :wink: :twisted: .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)