The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 Грешка - Side Light Bulb Failure

#1
От няколко месеца компютърът ме мъчи с това съобщение. В добавка и оранжавия триъгълник свети непрекъснато. С моите скромни познания по английски това съобщение аз го разбирам като 'неработеща странична габаритна светлина'. Няколко пъти проверих и двете, както и всички други светлини. Всичко свети, но съобщението не изчезва.
Така до днес, когато реших да направя по обстоен преглед на задните светлини. Оказа се, че отзад има по ДВЕ габаритни светлини на всяки стоп. При мен бяха изгорели 2 крушки - по една от всяка страна. Външно всичко си е наред - има габарити, но компютърът с право дава грешка.
Надявам се това да е от полза и да спести чуденето и на други колеги.
Reply

#2
От няколко месеца компютърът ме мъчи с това съобщение. В добавка и оранжавия триъгълник свети непрекъснато. С моите скромни познания по английски това съобщение аз го разбирам като 'неработеща странична габаритна светлина'. Няколко пъти проверих и двете, както и всички други светлини. Всичко свети, но съобщението не изчезва.
Така до днес, когато реших да направя по обстоен преглед на задните светлини. Оказа се, че отзад има по ДВЕ габаритни светлини на всяки стоп. При мен бяха изгорели 2 крушки - по една от всяка страна. Външно всичко си е наред - има габарити, но компютърът с право дава грешка.
Надявам се това да е от полза и да спести чуденето и на други колеги.
Reply

#3
тъй, тъй, и аз така веднъж обикалях, гледах, бре всичко свети . накрая почнах да вадя отзад крушките и стигнах до твоя извод
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#4
тъй, тъй, и аз така веднъж обикалях, гледах, бре всичко свети . накрая почнах да вадя отзад крушките и стигнах до твоя извод
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#5
S80_Silver Wrote:Оказа се, че отзад има по ДВЕ габаритни светлини на всяки стоп. При мен бяха изгорели 2 крушки - по една от всяка страна. Външно всичко си е наред - има габарити, но компютърът с право дава грешка.
Надявам се това да е от полза и да спести чуденето и на други колеги.

Да добавя само, че и при S60 е така, и аз се учудих една вечер като оглеждах колата. Абе шведска му работа - сигурността преди всичко Smile
Reply

#6
S80_Silver Wrote:Оказа се, че отзад има по ДВЕ габаритни светлини на всяки стоп. При мен бяха изгорели 2 крушки - по една от всяка страна. Външно всичко си е наред - има габарити, но компютърът с право дава грешка.
Надявам се това да е от полза и да спести чуденето и на други колеги.

Да добавя само, че и при S60 е така, и аз се учудих една вечер като оглеждах колата. Абе шведска му работа - сигурността преди всичко Smile
Reply

#7
Колеги помагаите, това по горе написаното го разбрах и аз при подобно изгаряне на крушка на габарита,но сега имам малко по страненпроблем.
Хе ми светят: на задните два габарита вътрешните крушки и от двете страни ,от лявата страна габарита който е на калника и габаритната светлина в левият фар .
Разменям крушките на местат където ми работят крушките за да пробвам дали за здрави работят връщам на описаните места не свети .проверох с уред предпазителите ,под предния капак,до волана и в багажника дава че са здрави .
И другото странно докато имах изгоряла крушка ми показваше съобщение сега не ми показва нищо и лампите не светят.В профила пише каква ми в колата.Мерси предварително
Reply

#8
Оправих го нямаше ми го предпазитела някъде беше изчезнал.30-31 са предпазителите за габаритите на две зони са,30 дясна страна и двете външни лампички на задния габарит и 31 за лявата страна и върешните две лампички на задните габарити..
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)