The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Твоят КАМИОН :)

#1
Здр фенове Smile Днес си напраих регистрацията тук, с надеждата да открия хора, с които да мога да говоря на една от любимите ми теми, а именно- КАМИОНИ 8) Като за начало да попитам: Какво е вашето мнение за по- големите машини? Кое ви по- харесва лекият автомобил волво или някой по- внушителен звяр Smile
Reply

#2
Здр фенове Smile Днес си напраих регистрацията тук, с надеждата да открия хора, с които да мога да говоря на една от любимите ми теми, а именно- КАМИОНИ 8) Като за начало да попитам: Какво е вашето мнение за по- големите машини? Кое ви по- харесва лекият автомобил волво или някой по- внушителен звяр Smile
Reply

#3
тука май рядко влизат камионджии
ако мога такла да се изразя
Аз имам волво фх12 бордови и не знам кокло коня е.
Ако има някои които знае как мога да разбнера нека пише аз съм от пловдиви и фирмените сервизи са ми малко дале4е 4есно казано


Attached Files
.pdf   Ягодите - 2013 стаи, меню.pdf (Size: 6.26 MB / Downloads: 1)
Reply

#4
geniboy Wrote:тука май рядко влизат камионджии
ако мога такла да се изразя
Аз имам волво фх12 бордови и не знам кокло коня е.
Ако има някои които знае как мога да разбнера нека пише аз съм от пловдиви и фирмените сервизи са ми малко дале4е 4есно казано
A на вратите не пише ли колко коня е :?:
Reply

#5
Не пише. То ако пишеше щеше да е много лесно.
Питам дали може да се определи по номер на шаси или двигател.
Reply

#6
би трябвало да може. в нета нищо ли не излиза като тт данни?

колкото до камионите във волво не съм се качвал, но в другите където съм влизал ми е било супер кеф. Хем си на високо, хем е удобно хем всички бягат от теб Big Grin
голям кеф е
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)