The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тапициране на волан

#1
Здравейте!
Знам че темата е дискутирана, но искам да попитам дали знаете някой майстор тапицер във Варна. Знам че има такъв човек в Бургас. Моят волан е доста изтъркан и мисля да го подменя с нова кожа. Та варианта ми е или Варна или Бургас...Ако познавате работата на някой във Варна споделете дали сте доволни. Мерси предварително.
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#2
Здравейте!
Знам че темата е дискутирана, но искам да попитам дали знаете някой майстор тапицер във Варна. Знам че има такъв човек в Бургас. Моят волан е доста изтъркан и мисля да го подменя с нова кожа. Та варианта ми е или Варна или Бургас...Ако познавате работата на някой във Варна споделете дали сте доволни. Мерси предварително.
VOLVO V40 1.9D, D4192T2
Reply

#3
Какво стана колега? Тапицира ли си волана, Че и аз търся да си го тапицирам ама не намирам свестни майстори във Варна
Reply

#4
Не! Не съм го тапицирал. И аз неможах да открия добър мастор за това, питах в "Нетауто" но ми казаха че не могат да тапицират волани. Единственият човек май е в Бургас, но на мен не ми се занимаваше да ходя до там. Въпроса стои отворен!
Reply

#5
В Сливен ги претапицират за 100лв, нямам представа скъпо ли е или не...иначе става много добре. Мой приятел си претапицира на БМВ то...
Volvo V40 1,9d 2001 D4192T3
4 cylinders
146 hp / 4100 RPM
350 Nm/ 1660 RPM
1870 cu. cm
powered by PowerChip Germany

Рено Клио, Сеат Ибиса, Опел Тигра, Пежо 306 и....В40
Reply

#6
Във Варна има човек който се занимава с тапициране на волани
името му е Радослав М. Колев , ако искаш ще ти пратя тел.номер на ЛС
Виждал съм работата му и ми харесва доста.
Последно си спомням ,че взе 70лв за тапициране на волан с кожа .
Аз лично съм доволен и от Манол от Бургас,той дори прави моят волан навремето
Така че избор имаш Big Grin
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#7
Колеги, истината е- Бургаския Тапицер. Който иска може да види един перфектно тапициран волан на S/V40 на снимка в раздел "Галерия" "Срещи" "Бургас 08.02.2009г." За актуална цена може да се пита Сашо от Бургас, но май има отстъпки за клубари.Поздрави на всички.


Attached Files
.rar   Volvo s40 1.6 D.rar (Size: 2.06 MB / Downloads: 2)
Reply

#8
Според мен волана от снимката е перфектен. Чак ми се прииска да си претапицирам и моя. В тази връзка обаче възникнаха следните въпроси:
-колко време отнема претапицирането?
-майстора ли си сваля волана или трябва да му го предоставим свален от колата?
-има ли му някой координатите за евентуална уговорка?
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#9
stivmar Wrote:Според мен волана от снимката е перфектен. Чак ми се прииска да си претапицирам и моя. В тази връзка обаче възникнаха следните въпроси:
-колко време отнема претапицирането?
-майстора ли си сваля волана или трябва да му го предоставим свален от колата?
-има ли му някой координатите за евентуална уговорка?

Веднага и отговорите:
1.Претапицирането отнема около един ден.
2.Сам си сваляш волана, като преди това естествено се разкача акумулатора за да не се задейства еърбега.
3.Координатите ги знаят колегите от Бургас и можеш да питаш sasho_bg3 за по-точна информация.

Доколкото знам цената е 50-60лв., но отново трябва да се пита за нея. Има вариант да се прати по куриер и после така да се получи, но аз досега не съм рискувал да го направя. Ако ще го правя ще използвам някое от пътуванията до Бургас. Наистина този човек има златни ръце.
Reply

#10
Веднага и отговорите:
1.Претапицирането отнема около един ден.
2.Сам си сваляш волана, като преди това естествено се разкача акумулатора за да не се задейства еърбега.
3.Координатите ги знаят колегите от Бургас и можеш да питаш sasho_bg3 за по-точна информация.

Доколкото знам цената е 50-60лв., но отново трябва да се пита за нея. Има вариант да се прати по куриер и после така да се получи, но аз досега не съм рискувал да го направя. Ако ще го правя ще използвам някое от пътуванията до Бургас. Наистина този човек има златни ръце.[/quote]

100YO благодаря ти за отговорите. Мисля, че Националната Среща в Обзор е добър вариант за ходене до Бургас. Давай да спретнем едно групово претапициране на нашите Волва.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)