The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Каква седмица да си взема?

#21
Ами това 760 и то е ТД, трябва като се видим да говорим..
Reply

#22
Ами това 760 и то е ТД, трябва като се видим да говорим..
Reply

#23
B230 за мен е най-добре балансирания мотор на Волво.
Reply

#24
B230 за мен е най-добре балансирания мотор на Волво.
Reply

#25
Здравей Иво, знам за B230 моторите, още повече че един познат има седмица с този мотор,
не си знае годините но работи като часовник. Ако ми излезе нещо с този мотор, ще го предпочета разбира се.
Кога ли ще се вдигнем за София на някоя среща та да си начешем езиците. От теб и Moxy има какво да научи човек.
Reply

#26
Здравей Иво, знам за B230 моторите, още повече че един познат има седмица с този мотор,
не си знае годините но работи като часовник. Ако ми излезе нещо с този мотор, ще го предпочета разбира се.
Кога ли ще се вдигнем за София на някоя среща та да си начешем езиците. От теб и Moxy има какво да научи човек.
Reply

#27
Моето 760GLE,D24T(виж в гаража) мисля да го продам на някой волво фен,ако те интересува ще пиша подробно за"хилядолетния сокол" 8)
Reply

#28
Моето 760GLE,D24T(виж в гаража) мисля да го продам на някой волво фен,ако те интересува ще пиша подробно за"хилядолетния сокол" 8)
Reply

#29
Благодаря за предложението, но засега имам две предложения тук във Варна и двете са дизели,
а на мен ми се ще нещо с 2.3 бензиновия мотор. Още повече че предложението за клубна кола
(за Варна) е свободно и се продава - 240 в прекрасно състояние с B230 мотор. И колкото повече я гледам толкова повече ми харесва...
Reply

#30
Благодаря за предложението, но засега имам две предложения тук във Варна и двете са дизели,
а на мен ми се ще нещо с 2.3 бензиновия мотор. Още повече че предложението за клубна кола
(за Варна) е свободно и се продава - 240 в прекрасно състояние с B230 мотор. И колкото повече я гледам толкова повече ми харесва...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)