The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дайте да определим следващата среща.

#21
Zdravko Wrote:Ще ме извините за невежеството, но дотук прочетох само обсъждания кога да се правят тези срещи, а никъде не видях къде се провеждат те. Фиксирано ли е мястото или се обявява няколко дни преди срещата? Само във София ли се правят тези срещи(по принцип) или всеки път е на различно място. На мен лично ми е удобно в София, защото съм от Пазарджик, но предполагам че има такива, които предпочитат срещите да са някъде из страната, на Беклемето например Smile.
Мястото за срещи е пред НИМ - Националния Исторически Музей (резиденция Бояна).
Има предложения и за срещи извън София, но поради тежката организация за сега са само на етап обсъждане.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#22
Аз съм за 10 часа, но нека поспаланковците да кажат Big Grin

Имайте в предвид, че от 12 до 16 е най-голямата жега.
Reply

#23
Г-н терзиев,1-2 пъти съм посещавал вашия магазин и хич небях доволен от вашиите цени ,а отношението ви е на типичен търгаш, за това ако ще да направите магазин и сервиз с намаление за нас-влюбените във ВОЛВО,пак няма да стъпя при вас,просто защото съм 100 процента сигурен,че ще ми вземете и последното левче-както се опитахте вече веднъж.
Та с 2 думи вашето миасто е в ониа раздел с частите и сервизите а не тук,
Reply

#24
VOLVO240 Wrote:Г-н терзиев,1-2 пъти съм посещавал вашия магазин и хич небях доволен от вашиите цени ,а отношението ви е на типичен търгаш, за това ако ще да направите магазин и сервиз с намаление за нас-влюбените във ВОЛВО,пак няма да стъпя при вас,просто защото съм 100 процента сигурен,че ще ми вземете и последното левче-както се опитахте вече веднъж.
Та с 2 думи вашето миасто е в ониа раздел с частите и сервизите а не тук,

Е е моля ви да не израждаме темата в място за лични нападки.
Reply

#25
25.06.2006г(Неделя) 12:30 пред НИМ

Съгласни?

ПП:Ако всичко е ОК пускайте срещата.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#26
VOLVO240 Wrote:Г-н терзиев,1-2 пъти съм посещавал вашия магазин и хич небях доволен от вашиите цени ,а отношението ви е на типичен търгаш, за това ако ще да направите магазин и сервиз с намаление за нас-влюбените във ВОЛВО,пак няма да стъпя при вас,просто защото съм 100 процента сигурен,че ще ми вземете и последното левче-както се опитахте вече веднъж.
Та с 2 думи вашето миасто е в ониа раздел с частите и сервизите а не тук,

еее аман от нападки и обидни квалификации. ако не ти харесват цените и обслужването не ходи там и напиши че не си доволен от цените и обслужването а не да хвърляш определения като търгаш и последния лев. заради такива като теб инициирах гласуване да се пише само от регистрирани ама явно не съм бил прав.
с риск да ми се разсърдят доста клубари скоро може да помоля да има и пробен период от няколко дена/седмици/месеца за регистрираните та да им се уталожи гнева на такива като теб и да пишете разумно а после да се нервите . много е тъпо всякакво ограничение ама... не че и аз не съп писал недеволни писания ама обидни квалификации никога не съм правил и ми е неприятно да ги чета. като не си диоволен дай пример. всяко стадо си има черни овце ии каращите волво не са изключение.

ПП аз съм за последната неделя ная месеца в 10
ппп АБЕ ЩО АДМИНА НЕ ПУСНЕ ЗА ГЛАСУВАНЕ събота и неделя и часовете 10 12.30 17 които бяха споменати досега с отворено предложение за още часове ( дните няма какво да коментираме )
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#27
VOLVO240 Wrote:Та с 2 думи вашето миасто е в ониа раздел с частите и сервизите а не тук,
Може и да хе съм в час, но би ли ми обяснил кое ти дава правото да определяш къде е мястото накогото и да е
Reply

#28
VOLVO240 Wrote:Та с 2 думи вашето миасто е в ониа раздел с частите и сервизите а не тук,
Може и да хе съм в час, но би ли ми обяснил кое ти дава правото да определяш къде е мястото накогото и да е
Reply

#29
Хайде да не хвърляме л...а/кал един по друг и да се държим по-човешки. Смятам, че Жоро е един коректен и добронамерен човек и вярвам, че повечето в клуба сме такива. Този форум е място за диалог и взаимопомощ, желателно е ако има недоволство от нещо и някой то да бъде изразено в рамките на добрия тон. Big Grin

Подкрепям за пореден път идеята да се събираме всяка последна неделя от месеца в 12,30 пред НИМ.
Reply

#30
Хайде да не хвърляме л...а/кал един по друг и да се държим по-човешки. Смятам, че Жоро е един коректен и добронамерен човек и вярвам, че повечето в клуба сме такива. Този форум е място за диалог и взаимопомощ, желателно е ако има недоволство от нещо и някой то да бъде изразено в рамките на добрия тон. Big Grin

Подкрепям за пореден път идеята да се събираме всяка последна неделя от месеца в 12,30 пред НИМ.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)