The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дайте да определим следващата среща.

#11
И преди сме го обсъждали да има постоянен ден за срещи и дори се коментираше пак последната неделя в месеца доколкото си спомням. наистина е по-добре да има ден и който може и иска да заповяда , който има ангажимент или просто не му се идва да не идва. когато има за решаване някакъв въпрос както на последната ни експресна среща може да се каже за какво ще иде реч на редовната среща или да се обяви извънредна среща.

на темата защо си "губя времето" на срещи
1. запознавам се с нови хора
2. обсъждам си общи проблеми с някой
3. препатили с повече опит ми дават акъл къде, какво и как да направя по колата а и не само за колата
4. кеф ми е като помогна на някой дето се мъчи да открие топлата вода
5. действа ми разтоварващо като малка разходка
6. тези срещи са ми спестили време и пари при решаване на проблеми
обичам да си губя времето по такъв начин
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#12
Абсолютно подкрепям виждането на Сашо относно срещите.Ако някои колеги смятат ,че подобни сбирки винаги трябва да бъдат ангажирани с някакви важни решения и дълбокомислени лекции относно автомобилостроенето Smile ,то тогава май ще заприличаме по-скоро на партийни събрания , а не на срещи на хора споделящи сходни интереси насочени към конкретен вид автомобил.
Reply

#13
Идеята за фиксиран ден и час всеки месец на срещите е добра. Повечето автоклубове така правят.
Ако няма против, нека да си стиснем ръцете за последната неделя от месеца в 12ч. пред НИМ и така да процедираме за напред.
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#14
Не си образувайте нерви! Това, което притеснява GT1 е че не правим нищо по регистрацията на клуба и е прав. А що се отнася до срещата, не е лошо да я използваме избор на упр. съвет на дружеството. Молбата ми е ако датата е 18.06 часът да е по късен (прумерно 16 или 17).
Reply

#15
VolvoFan,
моля да не преиначаваш думите ми- забележи, че никъде не казвам "безмислени"!
DaddyBarba, благодаря за разбирането!
Скъпи колеги Волвари (не казвам клубари... - не сме още!)
Нека Ефри, Павлов, Съмуан, майка му, Асе и другите присъстващи на срещата на 28 май си спомнят, че си дадохме 2 седмици време да се съберем за решаването за регистрацията на бъдещия клуб.
Още миналата седмица Ви качих тук неоходимата документация, която е на Сиела, за регистрация на Нестопанско дружество.
Изтеглена е 32 пъти (дано да е прочетена и толкова пъти!).
Единственото, което остава, е да се съберете и да решите подробностите. Вие отлично се познавате един друг.
Това, което правя, е че имам вече магазин за части (наблягам на Волво) и не е проблем да Ви съдействам според възможностите си.
Това, което ми предстои до края на годината, е да направя и сервиз.
Мога да го профилирам за Волво (това ми е мечта).
Мога да Ви предоставя адрес за седалище на бъдещия клуб.
Мога да помогна и финансово.
Мога и други неща.
Който ме познава, знае това.
След малко ще ви кача и ценова листа на нови части на най-разпространените автомобили. :!:
А иначе срещите Ви са едно голямо удоволствие за мен! - не крия това. Confusedupz:
Така че пожелавам Ви успех в начинанията!
А с каквото мога - ще помагам.
Г.Терзиев
Reply

#16
Като идея срещите да са с фиксирана дата/последната неделя на месеца/ я подкрепям напълно.Но както писа galin dizela в една нова тема- нека не са само в София.Не че на мен конкретно ми пречи/все пак до София имам само 1 час път/ ама дайте да ги разпределим из цялата страна.Примерно на всяка среща ще се решава къде ще бъде следващата и т.н.И така,ако решите срещата да бъде на 25.06.06/последната неделя на юни/казвайте къде ще бъде и да действаме.
Reply

#17
GT1 Wrote:VolvoFan,
моля да не преиначаваш думите ми- забележи, че никъде не казвам "безмислени"!...

Сори ама така си се изразил, че аз останах с впечатлението, че имаш нещо против срещите вобще. А и май не само аз.
Reply

#18
стига сте се заяждали на дребно. МИлся че все още сме малко хора, за да почваме да си търсим кусури. Всеки помака както може и както го намира за добре. И аз съм за за срещите и за регистрацията и за дружеството, но съм наприливи и отливи. Напоследък така се стекоха нещата, че не мога да следя редовно събитията. А Жоро е ентусиаст Big Grin, което много ме кефи . Иска да действаме. Добре сте го решили, но както винаги когато няма достатъчно време все се отлага за другия път. Дано само да не стане като приказката "тате каза че ще ми купи колело, ама друг път".
И аз мисля, че на следващата среща трябва да се реши регистрацията на дружеството / ако наистина ще се прави такова / - седалище, име, УС, членство, и тн. Вече който има време ще мине да подаде документите и готово. Оставим ли го за лятото съвсем няма да стане - отпуски пътувания.....
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
хайде да се разберем накрая за постоянна дата и място за срещите. за последна неделя от месеца пред НИМ явно че мнението се приема от по-голямата част от хората. за часа има разногласия. наколко сбирки вече сме правили в 12.30 . нека да остане този час или към 10.00. предложения?

Колегите от страната нека да си измислят и те места за срещи.

GT1 нали имахме едно притеснение на тази извънредна среща за което и не пишеме много относно разговорите ни там. когато павлов се върне ще каже какво е говорил с адвоката и мисля че ще можем да вземем решение и да го обявим за обсъждане преди следващата редовна среща и да действаме. Признавам ти че си ентусиаст искаш бързи действия. Ако сомеоне и хамлет не бяха ентусиасти нямаше да го има сайта и форума. Всеки прави каквото и колкото може. Ако имахме юрист сред нас всичко щеше вече да е готово, но като няма ще чакаме колеги като павлов дето имат възможност и желание да се заемат сериозно с проблема.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#20
Ще ме извините за невежеството, но дотук прочетох само обсъждания кога да се правят тези срещи, а никъде не видях къде се провеждат те. Фиксирано ли е мястото или се обявява няколко дни преди срещата? Само във София ли се правят тези срещи(по принцип) или всеки път е на различно място. На мен лично ми е удобно в София, защото съм от Пазарджик, но предполагам че има такива, които предпочитат срещите да са някъде из страната, на Беклемето например Smile.
Volvo 440 1,8i '94
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)