The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "rar" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тряба ми по-нова версия на Вадис от 2005г.

#1
Здравейте колеги,търся по-нова версия на Вадиса,че вече сме 2009г. и старата няма информацията която ми е нужна.Извинявам се ако някаде из темите има писано за това ама аз не можах да го намеря.

#2
мисля, че няма по нова. използва се VIDA, която е уеб базирана и работи през интернет

#3
аз Vida я бях карчил ама голяма разправия ти казвам трябва ти да инсталираш виртуал ПЦ и от там да го лоаднеш след което трябваше и руски да разбирам(а аз не паниамаем такъв език).И накрая избирам колата и сички други глупости и не работеше бях много "радостен" от факта ,че я свалях почти цяла седмица.Такаче намерите ли нещо което работи моля качете го

#4
Да, и аз както lanhol, инсталирах тази версия на VIDA с виртуалното PC, но както и той е установил си е доста разправия. Иска някъде около 12Gb свободно пространство, повечко познания и сoлидно количество нерви. За разлика от lanhol при мен VIDA-та тръгна, но аз не видях нещо много по-различно за моята кола, от това което ми показва и VADIS-а, даже няой неща не работеха. Искаше ми някаква парола, която не я намерих никъде във свалените файлове. До тук за версията с виртуалното ПЦ....

Преди две седмици свалих друга VIDA, пак от http://torrents.ru, но вече чиста версия, без да се налага инсталиране на виртуално ПЦ. Тръгнах да я инсталирам и ми каза че "магаренцето ми е малко лабичко Big Grin " ... демек иска ресурс от към процесор, а моят процесор, какро се вижда издъхва... и така и не можах да я пробвам. Иначе тази VIDA е 4Gb и според коментарите във торент тракера би трябвало да върви, но преди някой да я пробва няма да знаем със 100%...

Ето какви са изискванията ...


Attached Files Thumbnail(s)
   

#5
колега дай ми точен линк,че него намирам аз имам ресурси да го подкарам

#6
Ето линка... => http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1294594

Мисля, че трябва да махнеш първо VADIS-a и после да се опиташ да инсталираш VIDA-та, което е неудобство, но... Айде дано успееш да я подкараш, за да видим дали си струва цялата разправия...

#7
пише че времено немога да се регистрирам и се извиняват за това


Attached Files
.jpg   dilana.JPG (Size: 2.11 KB / Downloads: 4)

#8
Ето ти торента,разархивирай и пускай да слиза.


Attached Files
.rar   [torrents.ru].t1294594.rar (Size: 20.7 KB / Downloads: 62)
V40 2000г. 95кс Габрово

#9
Вече дадох моя акаунт в тракера на колегата, за да си го свали и сега остава да каже дали го е инсталирал и т.н... :wink:

За всички останали желаещи, mongoose хубаво си се сетил да сложиш торент файла, за да си го изтегли, който иска ...
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#10
Можахте ли да я подкарате тази програма :? щото не ми дава да я инсталирам :S
Volvo S40 1.9TD 98'



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)