The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СЪЕДИНИТЕЛ V40 turbo

#1
Здравейте,
Интересува ме колко струва смяната на съединител ( с необходимите компоненти ) на Volovo V40 2000 turbo 160 k.s 1998 г и може ли някой да ми препоръча сервиз за целта.
Reply

#2
Вече мога да отогворя, защото го смеиних.
Съединител+притискателен диск+помпа струват 700лева за работа ми ваеха 100 лв
Reply

#3
eto


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#4
Много бе. На мен за същия комплект, но за 1,9 ТД в Мото Пфое ми искаха около 550 лева, а Скантех комплекта беше 200 лева. Казвам "около", тъй като това беше преди месец и точна сума вече не си спомням. Ти откъде ги купи частите?
Reply

#5
М'да миналата седмица сменяхме съеденител на V40 2.0i 97' комплекта по Valeo струваше 400лв. ама там не е с лагер-помпа, а с обикновен аксиален лагер.
Reply

#6
Ico, някъде във Варна има ли магазин, предлагащ части за Волво? Бях чул, че някъде около гарата имало такъв, но само съм чувал. Дали наистина има!?
Reply

#7
milenhr Wrote:Ico, някъде във Варна има ли магазин, предлагащ части за Волво? Бях чул, че някъде около гарата имало такъв, но само съм чувал. Дали наистина има!?
Има, всъщноста сервиза на Мевдо в който и аз работя е близо до гарата та съвсем на близо до нас е и този магазин за който си чувал - Автопионер. Те продават части за японски коли както и за Волво. Ако идваш към Варна ела на гости и ще ти го покажем :wink: :wink: :wink:
Reply

#8
ОК. Другата седмица ще идвам във Варна за преглед в Очната клиника. Може и да се видим. Само кажи къде точно е сервиза.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)