The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на 25.06.2006г(Неделя) 12:30 пред НИМ

#91
виждам доста хора сте се събрали пак ;о)

В момента качвам снимките предоставени от Емили

Могат да бъдат разгледани в галерията на сайта
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/album.php">http://www.volvoclub-bg.com/forum/album.php</a><!-- m -->

ако има предложения за категории казвайте ще бъдат създадени с идея да си разменяте инфо за моделите може би, тунинг модели, интересни неща и т.н.

#92
GT1 Wrote:
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?


DaddyBarba,
ЕМЕТО1 говори за магазина на Жоро за авточасти втора употреба в кв. Слатина бл.47, зад сладкарница неделя.
Не се притеснявай - останаха стикери. Ще има и за теб. Smile
Обещал съм ти километраж и още не съм намерил... :x
Жоро, или си забравил, или не можеш да се сетиш кои съм. Вече ми намери километраж, за което съм ти благодарен. А за стикерите ще дойда веднага щом намеря малко свободно време.
VOLVO 360GLE 2i

#93
GT1 Wrote:
DaddyBarba Wrote:
EMETO1 Wrote:Здравейте Tongue За срещата ще има стикери.Те вече са при мен в магазина .
На срещата няма да мога да дойда, за което мн съжалявам. за стикер обаче имам голям мерак. Как мога да получа?


DaddyBarba,
ЕМЕТО1 говори за магазина на Жоро за авточасти втора употреба в кв. Слатина бл.47, зад сладкарница неделя.
Не се притеснявай - останаха стикери. Ще има и за теб. Smile
Обещал съм ти километраж и още не съм намерил... :x
Жоро, или си забравил, или не можеш да се сетиш кои съм. Вече ми намери километраж, за което съм ти благодарен. А за стикерите ще дойда веднага щом намеря малко свободно време.
VOLVO 360GLE 2i



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)