The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на 25.06.2006г(Неделя) 12:30 пред НИМ

#31
Efri 740 Wrote:както се очертава ммм.. май няма да мога да дойда на срещата.
дано до тогава имаме стикери!

Стикери ще има. Поръчал съм 50 броя и в събота ще са тук.
Те са по идеята на gurgata, но без www-тата горе и с Клуб България отдолу.
За жалост в събота ще пътувам за чужбина и ще кажа да ги оставят в магазина.
За това моля, ако някой от вас мине оттам, да ги вземе и да ги занесе на срещата.

#32
Какъв цвят са?
Колко дълги ще са?
А малките?
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#33
Какъв цвят са?
Колко дълги ще са?
А малките?
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#34
Efri 740 Wrote:Какъв цвят са?
Колко дълги ще са?
А малките?

Това са САМО малките с кръглата емблема, сини на бял фон (на безцветен) по идея на художника ми - за да не пречат на видимостта и да не се натрапват.
Размера на ваденката е 10 на 10 см., а самия символ е около 8 на 8.
Ако се окажат добри и подходящи, ще поръчам и лентовите стикери.

пп. Ефри, ако минаваш през магазина, вземи ги след събота- понеделник,вторник от колежката. Другото съм го оправил.

#35
Efri 740 Wrote:Какъв цвят са?
Колко дълги ще са?
А малките?

Това са САМО малките с кръглата емблема, сини на бял фон (на безцветен) по идея на художника ми - за да не пречат на видимостта и да не се натрапват.
Размера на ваденката е 10 на 10 см., а самия символ е около 8 на 8.
Ако се окажат добри и подходящи, ще поръчам и лентовите стикери.

пп. Ефри, ако минаваш през магазина, вземи ги след събота- понеделник,вторник от колежката. Другото съм го оправил.

#36
Няма да ме има от петък до понед. вкл. - в провинцията съм.

п.п.- как ми трябва едно комбиии 9хх или теглич и ремарке от приятел или багажник здрав за отгоре!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#37
Няма да ме има от петък до понед. вкл. - в провинцията съм.

п.п.- как ми трябва едно комбиии 9хх или теглич и ремарке от приятел или багажник здрав за отгоре!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#38
Еее , аз на срещи никога , ама никога не успявам да хода - дори на моя си форум.
Така се случи , че единствено с влак мога да пътувам , защото баща ми замина за извън България , с камиона разбира се , а до гаража на фирмата отиде с Volvo-то , и тайно каране до София с хубава кола нема да стане.
За нас остана само Renault Clio 1.4 и FIAT TIPO Sad
Някой друг път , надявам се , на ремаркето на камиона , да дойдем с едно-две Volvo Smile
Ама другия път.
До тогава - живи и здрави , и приятно прекарване.

p.s. не се закачайте с хората с Голфчетата от Перник , че са мноо ивъл , и ше ви бегат ... щото бутат по трима Smile

#39
Еее , аз на срещи никога , ама никога не успявам да хода - дори на моя си форум.
Така се случи , че единствено с влак мога да пътувам , защото баща ми замина за извън България , с камиона разбира се , а до гаража на фирмата отиде с Volvo-то , и тайно каране до София с хубава кола нема да стане.
За нас остана само Renault Clio 1.4 и FIAT TIPO Sad
Някой друг път , надявам се , на ремаркето на камиона , да дойдем с едно-две Volvo Smile
Ама другия път.
До тогава - живи и здрави , и приятно прекарване.

p.s. не се закачайте с хората с Голфчетата от Перник , че са мноо ивъл , и ше ви бегат ... щото бутат по трима Smile

#40
Mishell Wrote:Понякога стават случайни срещи, като например бяхме на Етъра миналия уикенд, и видяхме едно черно 850, май 2.5 беше....седяхме на една маса един до дръг на миналата официална среща, а сега се разминахме да се поздравим. Съжелявам, и се извинявам предварително,но много трудно помня имена, та ако сбъркам... Big Grin но лица не забравям
много съжелявам че несъм ви познал .Ние със женами случайно минахме оттам на връщане от търново по път за чирпан .itonev .ще се реваширам,като почерпя по бира на следващата среща,дано да мога да дойда :oops: :roll:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)