The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Акт..

#11
Чудя се като съм нямал досега никакви нарушения и актове дали ще мина метър (само с глоба+точки)
или да разчиствам гаража и да си купувам месечна карта за градския транспорт?

#12
За съжаление, въпреки липсата на предишни нарушения, лишаването няма да ти се размине.

#13
ipdown Wrote:Чудя се като съм нямал досега никакви нарушения и актове дали ще мина метър (само с глоба+точки)
или да разчиствам гаража и да си купувам месечна карта за градския транспорт?

Мисля, че можеш да минеш метър само ако си си извадил златен талон и са ти взели него, вместо синия, ама при такова нарушение, не знам дали и златният талон може да те спаси. А и не знам, дали изобщо тази далавера със златния талон важи все още. Аз никога не съм бил толкова примерен шофьор, че да успея да си заслужа златен талон.

#14
Ами явно февруари ще пътувам до работа с автобус, а колата ще влезе в сервиза на Севдо, че има това-онова за оправяне. Проблема е че беше вечер и булеварда беше празен и просто им паднах директно в ръцете.
Иначе през деня потока си е в дясната лента ~60, в лявата ~80.

#15
Сигурне ле сте, че за превишена скорост 32-40 км. се отнема книжката за месец? Аз през септември направих сравнително лека катактрофа и не ми я взеха, а акта беше 100 лв. и 5 к.т. А през ноември ми я взена за превишена скорост (ама с 120 отгоре) и че не спрях на стоп палка, обаче полицаите ни мили родни в акта писали един час на случката а в наказателното постановление друг и на две различни улици.... така всъщностс не можа да се установи къде, как и кога е извършено нарушението и платих доброволна глоба 100 лв и ми върнаха книжката веднага....

#16
Ами аз не съм сигурен още, ама като отида в КАТ на 5 февруари ще знам със сигурност Smile

#17
Можеш да го провериш на сайта на КАТ. В смисъл там е побликуван и правилника и закона и ги има актуалните глоби.

#18
Да, не съм се сещал да гледам на сайта на КАТ, може би утре.
Така или иначе вече съм планирал с какво ще зарадвам колата си докато (ако) седя
един месец без книжка - смяна на масла (двигател, кутия, диференциал), имам две семеринги
за смяна, диагностика (и ремонт ако е необходимо) на турбото.
А и чакам тия дни да пристигнат едни епромчета и буст контролер от Швеция които би
трябвало да променят значително характера на колата - от умерен към агресивен Smile

#19
Значи няма да скучаеш. Аз биз книжка сигурно ще загина Big Grin

#20
Има си закони,те са направени за наша безопасност и за да ни предпазват от много неща на пътя.Ние сами избираме да нарушаваме тези закони на ежедневна база,и ако с подкупване на служебни лица не можем да се измъкнем трябва да си понесем наказанието.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)