The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За редовните членове-важно!Адреси за получаване на списание

#1
Моля редовните членове, които искат да получават списанието на Мото-Пфое спешно да изпратят адресите си за кореспонденция, на лично съобщение до Емето1.

#2
Mishell Wrote:Моля редовните членове, които искат да получават списанието на Мото-Пфое спешно да изпратят адресите си за кореспонденция, на лично съобщение до Емето1.


Arrow

#3
Чакам, адресите ви.

#4
Arrow

#5
Който иска списание да ми даде актуален адрес.
В молбите има адреси като жк. "Младост-3". Къде да ви открият пощальоните?

#6
Побързайте, ако искате да получите списанието.

#7
Аз пратих, но поради вродената ми некадърн...,пардон, неприязън към компютрите, не знам къде съм го пратил ( и дали въобще съм го пратил).

#8
Май....... са кът редовните членове :roll: ,или вече нищо неможе да ги излъже Big Grin Big Grin да си платят членския внос.Захитряха..... ЦЪ, ЦЪ, ЦЪ......... дявол да ги вземе......
Вземете да пусните темата за националната И тук белким се зарибят да платят ...А??

#9
850T-5R Wrote:Май....... са кът редовните членове :roll: ,или вече нищо неможе да ги излъже Big Grin Big Grin да си платят членския внос.Захитряха..... ЦЪ, ЦЪ, ЦЪ......... дявол да ги вземе......
Вземете да пусните темата за националната И тук белким се зарибят да платят ...А??

Не бъди за пореден път ГАДЕН и недоносан.Тема за националната има,но не е за простосмъртните.

Ако искаш ,можеш да се включиш в организацията и да измиеш срама си.

#10
850T-5R Wrote:Май....... ?

Кангалов, не се хаби! Човек, който провокира по такъв грозен начин не заслужава да му се отговаря ... иначе се принизяваш на неговото ниво... за това без коментар!!!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)