The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Не звънете на тези телефони: 0881.....; 0891......

#1
"Не звънете на тези телефони: 0881.....; 0891......
Тези телефони не са импулсни, нормално си се таксуват, все едно звъниш на някой приятел. Каква е разликата обаче? Човека имащ такъв телефон и мобилния оператор си делят паричките които ти ще платиш за разговора. Т.е. човека притежаващ тоя номер си изкарва хляба с това. Преди главно по разни обяви ги пишеха: "Запазен опел кадет ... дрън дрън ... звънят хорицата без да си имат представа че тоя опел не съществува. Или "малда вдовица търси сродна душа" и др. подобни. Напоследък почти никоя медия не си позволява да публикува такива номера (0881*, 0891* и т.н.) и тия хорица са намерили друг хитроумен начин да припечелват. Това е моето обяснение."

Тази тема я копирам от Тунинг форума с надеждата някой от клубарите тук ДА НЕ СЕ ОПАРИ!!!!!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#2
Благодаря! Ценен пост..аз изобщо не бях запознат..но по принцип не звъня на такива номера.. Tongue До къде стигнаха хората..ужас..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985

#3
А бе, за 0881хххххх не е 100% вярно - стационарните телефони в централата на М-тел са точно такива! Wink Просто тарифата е си е като да звъниш на мобилтелски gsm-номер...
VOLVO 440 1.9 TD '95 (XC-70 D5 '2005, S40 1.6 '2009)

#4
watcher Wrote:А бе, за 0881хххххх не е 100% вярно - стационарните телефони в централата на М-тел са точно такива! Wink Просто тарифата е си е като да звъниш на мобилтелски gsm-номер...

Идеята е по-скоро , когато човек се обажда на такива номера по обяви да има едно наум :wink:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#5
100Y0 Wrote:Тази тема я копирам от Тунинг форума с надеждата някой от клубарите тук ДА НЕ СЕ ОПАРИ!!!!!!!


[Image: 149.gif] Я кажи къде си звънял [Image: 168.gif] Аз съм срещал такива в обяви от сорта "млада и разкрепостена.....за взаимно удоволствие" [Image: 227.gif] . Не е луд който яде баницата, а който му я дава. От години ги има тия кодове, завършващи на 1.

#6
Колега, темата е по-скоро информативна, октолкото "спомени по преживяно" :wink: Big Grin
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#7
E аз до колкото разбрах, не ми взема повече от обикновен разговор, просто цената на минута се дели между оператора и тритежателя на номера. Така ли е? Ако е така какво лошо има след като няма опарени?

#8
The_St Wrote:E аз до колкото разбрах, не ми взема повече от обикновен разговор, просто цената на минута се дели между оператора и тритежателя на номера. Така ли е? Ако е така какво лошо има след като няма опарени?

Правилно си разбрал колега.Обаче има недобросъвестни продавачи, които гледат да печелят от тел.услуга, а не от стоките, които са обявили, че продават/а в действителност тези стоки въобще ги няма Confusedhock: /. Темата я пуснах с идеята всеки който се обажда на такива телефони да има "едно наум" :wink:
Поздрави.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#9
:thumbleft:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)