The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тениски

#11
на срещата в пловдив ще има ли тениски?трябва ли да си поръчам и на кой? Big Grin

#12
Аз жълта фланелка получих ли,мдааа получих ,защото си я поисках.А уж не можело в жълто...
Сега и спалните комплекти очаквам.Умирам от кеф(само за колекционери)... :roll: :?:

А вие още за белите се разправяте ... Big Grin Big Grin Big Grin

Значи сте с една година назад .... Big Grin Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   

#13
Kangalov Wrote:Аз жълта фланелка получих ли,мдааа получих ,защото си я поисках.
А вие още за белите се разправяте ... Big Grin Big Grin Big Grin

Значи сте с една година назад .... Big Grin Big Grin Big Grin

Вальоооооо, че ти отдавна водиш флота с жълтата фланелка....... дай Боже още дълго време :wink:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#14
"Willie[color=#FFFFBF Wrote:Няма такова нещо, само прояви търпение, или направо ела в неделя на пловдивската среща и ще си я получиш на място, ако не можеш, ще ти я пратя по пощата другата седмица.
И аз още не съм си получила моята...[/color]

Ако колегата ще идва в Пловдив,ще дойда и Аз и нека кръстим срещата ,като поредна микронационална или регионална с национално участие. :?:

#15
Willie Wrote:
n0_m0r3_pa1n Wrote:А аз след като платих и нямах възможност да дойда и съм от град Пещера..духам супата ? хаххаа
Няма такова нещо, само прояви търпение, или направо ела в неделя на пловдивската среща и ще си я получиш на място, ако не можеш, ще ти я пратя по пощата другата седмица.
И аз още не съм си получила моята...

raceteam Wrote:Аз моите не съм ги платил още :oops: (бях малко командировка и нямаше как).Онзи ден звънях и на 2 телефона които Willie ми ги даде,но никой не ми отговори,минах през магазина и той не работеше :roll: .Утре пак ще звъня и ще мина през магазина и се надявам да имам късмет този път Big Grin
Затова именно ти дадох телефоните... ако не намериш никой в магазина тия дни, лично ще се ангажирам, за да си ги получиш Smile
Днес си ги получих тениските Big Grin .За съжаление не лично (пратих брат ми че нямах време),но важното е че ги имам Big Grin .
П.П.Брат ми си купил и шапка,а на мен не ми взел Confusedhock: :tfrag: :minigun: :gib: :chain: :evil:

#16
в неделя съм в пещера по работа сутринта- така че ако искаш лично ще те придружа до пловдив да си вземеш тениската от срещата таман ще се запознаем. пък ако не я вземеш ще ти остане приятното изкарване

#17
Хехе. Радват ме толкова предложения. Благодаря на всички. Ама аз съм набор 90. Да не забравяме това нещо :oops: :lol: Да не забравяме, че и в Неделя имам матура по Български език и литература в Пазарджик, която е от 8:00 до 12:00. Колеги, дайте да вземата матурата и да му мисля. :lol: Имам намерение да наминем с някой съученик, да споделим горчивия опит от матурата и обратно в пещерата. :roll: Имам карта на телефона, видях го този ресторант къде е, май ще се оправя до там, но ако закъсам няма лошо някое телефонче за помощ. Big Grin Малко ме притеснява факта, че ще се трясна сред връстници..хахаха..ама мечка страх, мене - не Big Grin
------------------------
Темата от тениски отиде на срещата в Пловдив, направо спам..извинявам се Sad
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985

#18
И аз имам да взимам 2 тениски L размер (платени). Къде и кога може да стане това?
Ако е възможно може и до магазина в Слатина да дода. :lol:

#19
И аз си ги взех днес мойте , с малки изклю4ения от магазина в Слатина .
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE

#20
Тениските са при мен. Намерете начин да се свържете с мен за да си ги получите.
В момента можете да ме намерите само в сервиза. А той е в Студенски град ул. " Проф. Кирил Попов" сервиза е срещу бл. 52
Близо до зала "Хр. Ботев"
Телефоните ми са:
088 879 77 85
089 664 28 87
087 879 77 08



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)