The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОРГАНИЗАЦИОННА: София, 09.07.2006(Неделя) от 15:30

#31
Привет на всички!
Тъй като успях да се добера да друг примерен устав на подобно сдружение си позволих да поразширя малко целите, средствата и задачите на клуба, защото на предходната среща нямахме много време да се замислим по-сериозно по тази тема. А и не е нужно да откриваме топлата вода.
По другия въпрос, който много ни измъчваше на срещата - закона изисква свикването на общото събрание на сдружението за става чрез покана в Държавен вестник и обява залепена на сградата по адреса на управление поне 1 месец преди заседанито. Това е повелителна норма на закона и няма как да я заобиколим или прескочим. Поне за събрания, които ще вземат сериозни и съществени решения, свързани с обстоятелства, които подлежат на вписване в съда.
Прикачам Устава в коригирания му вид с новите неща в чл.1, 2, 4 и 5.
Всчики тези промени ще подлежат отново на обсъждане на срещата на 09.07.06 г., просто можете да се зепознаете предварително с тях и да сте готови за бележки и коментари.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.

#32
Привет на всички!
Тъй като успях да се добера да друг примерен устав на подобно сдружение си позволих да поразширя малко целите, средствата и задачите на клуба, защото на предходната среща нямахме много време да се замислим по-сериозно по тази тема. А и не е нужно да откриваме топлата вода.
По другия въпрос, който много ни измъчваше на срещата - закона изисква свикването на общото събрание на сдружението за става чрез покана в Държавен вестник и обява залепена на сградата по адреса на управление поне 1 месец преди заседанито. Това е повелителна норма на закона и няма как да я заобиколим или прескочим. Поне за събрания, които ще вземат сериозни и съществени решения, свързани с обстоятелства, които подлежат на вписване в съда.
Прикачам Устава в коригирания му вид с новите неща в чл.1, 2, 4 и 5.
Всчики тези промени ще подлежат отново на обсъждане на срещата на 09.07.06 г., просто можете да се зепознаете предварително с тях и да сте готови за бележки и коментари.


Attached Files
.doc   Ustav.doc (Size: 91.5 KB / Downloads: 158)
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.

#33
Скъпи колеги Волвари.
Нека всички, които се чустват съпричастни към идеята да се създаде Волво клуб, да се учреди и узакони, се присъединят и участват в това
начинание.
А то е предвидено за тази неделя от 15:30 ч.
Когато сме повече, сме по-силни!
Да довършим това, което вече започнахме!

#34
Скъпи колеги Волвари.
Нека всички, които се чустват съпричастни към идеята да се създаде Волво клуб, да се учреди и узакони, се присъединят и участват в това
начинание.
А то е предвидено за тази неделя от 15:30 ч.
Когато сме повече, сме по-силни!
Да довършим това, което вече започнахме!

#35
Аз мога само на приказки да помагам за жалост, дай боже догодина ще се присъединя към клуба, успех в неделя на срещата и дано сичко е както го гласите ;о)

#36
Аз мога само на приказки да помагам за жалост, дай боже догодина ще се присъединя към клуба, успех в неделя на срещата и дано сичко е както го гласите ;о)

#37
Искам да благодаря на всички за гласуваното ми доверие, с избирането ми за председател на Клуб VOLVO България. Надявам се да оправдая очакванията за прогрес на клуба и да допринеса всячески за неговия и на феновете просперитет. Очаквам вашата подкрепа във всяко едно начинание, защото само всички заедно сме най-силни и способни. Получи се много патетична реч, но пък за пръв път съм на такава отговрна позиция със зрели хора (като изключим длъжността групов отговорник в университетаBig Grin)

P.P. Каквито документи там трябват, и други юридически работи, дет трябва да се свършат, разчитам на авторитетното адвокатско рамо, да ме упъти, щтот нищо не разбирам, все пак съм един прост инженерBig Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#38
Искам да благодаря на всички за гласуваното ми доверие, с избирането ми за председател на Клуб VOLVO България. Надявам се да оправдая очакванията за прогрес на клуба и да допринеса всячески за неговия и на феновете просперитет. Очаквам вашата подкрепа във всяко едно начинание, защото само всички заедно сме най-силни и способни. Получи се много патетична реч, но пък за пръв път съм на такава отговрна позиция със зрели хора (като изключим длъжността групов отговорник в университетаBig Grin)

P.P. Каквито документи там трябват, и други юридически работи, дет трябва да се свършат, разчитам на авторитетното адвокатско рамо, да ме упъти, щтот нищо не разбирам, все пак съм един прост инженерBig Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#39
честито. Всички вярваме в теб и затова са ти гласували такова голямо доверие.

пп. Вече трябва да се обръщаме към теб с думите " ооооооо, шефе!" Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#40
честито. Всички вярваме в теб и затова са ти гласували такова голямо доверие.

пп. Вече трябва да се обръщаме към теб с думите " ооооооо, шефе!" Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)