The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Начало на форума

#31
Добадени са два нови стил-а
genElectro и toofast, можете да ги ползвате, настроени са, но ако все пак има нещо пропуснато моля уведомете ме своевременно за да оправя проблемите.
Честито! :lol:

П.П.
Ще помоля всички който използват DAJ_Glass да преминат на друг стил понеже същият в най-скоро време ще бъде премахнат
Reply

#32
Пуснах първата страница на сайта, все оше е с базата която е от самата инсталациа (разбирайте тестова), но исках първо отзиви, и да помислим малко какви линкове трябва да имаме и да помисля как да ги направя ;о)
Reply

#33
Да не би случайно в сайта да трябва друга регистрация?!!!
И ако може, направи шорт кът от форума към сайта.
I'd like mornings better if they started later
Reply

#34
Garfield Wrote:Да не би случайно в сайта да трябва друга регистрация?!!!
И ако може, направи шорт кът от форума към сайта.

Засега трябва друга, но работя по въпроса да е единна регистрацията за форума и сайта
Reply

#35
Това за сега не ме бърка, а и няма да се регистрирам в сайта. Мисля че форума ми е достатъчен.(поне за сега :lol: )
Сайта изглежда прилично! Мисля че "уникалното" ще дойде от информацията която ще поставим вътре. (говоря в първо лице множествено число, защото смятам че това е общо дело)
Интерфейса изглежда интуитивен, лесно се намира това което ти трябва.... и така!
:thumbleft:
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)