The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Краде ли се Volvo в БГ???

#1
Здравейте колеги, наскоро се сдобих с ново Volvo V 50 в Белгия и сега ми предстои пътуване в България и престой някъде към 3-4 месеца.Номера ми е белгийски и като цяло съм доста притеснен дали ще се върна с колата.
Краде ли се Volvo в БГ??? Знам за audi i bmw че трудно се опазват но как стои въпроса с Volvo??? Аз си имам всички застраховки и не се притеснявам чак толкова за парата,ама все пак се привързах към колата и не ми се ще да се разделям по този начин.
Очаквам вашите мнения по въпроса.... Тук дилъра ни успокои че като цяло никой не краде Volvo ама не знам за БГ как стоят нещата.
Благодаря
Volvo V50, 1,6 Drive, 2009
Volvo XC 40, T3, 2020

#2
ами като цяло не се краде
но все пак като знам че е В50 и ... ъъъ мини през Пловдив и ще ти го крадна.
Нека те успокоя че Волво е наедно от послените места по кражби. Пътувай си спокойно и недей слушай какво ти казват иностранците както сам знаеш мнението им за нас не е добро така че ... спокоен и безавариен път
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168

#3
В БГ всичко се краде Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo

#4
щом имаш застраховки няма от какво да се плашиш. волво трудно се краде, но не е невъзможно. все пак имай едно наум и внимавай къде за колко го оставяш. с чужд номер и то белгийски си странна птица и няма много сметка от крадене, личи си отдалече

#5
То всичко се караде туки навсякъде ама в тая криза няма купувачи.

#6
MichaelLeRoi Wrote:То всичко се караде туки навсякъде ама в тая криза няма купувачи.
:roll: :roll: :roll: Има има .
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE

#7
mecheto Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:То всичко се караде туки навсякъде ама в тая криза няма купувачи.
:roll: :roll: :roll: Има има .


Е сега ако случааааааайно някога нещичко, дори и зелена капачка от вентила на гумата ми зачезне , Меченце, знам къде да си го търся . Мисли му!!! Big Grin Big Grin Big Grin

#8
Абе не го плашете така колегата. Карай я тук колата спокойно, Мечето ще покрие липсите :twisted: :twisted: :twisted:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#9
100Y0 Wrote:Абе не го плашете така колегата. Карай я тук колата спокойно, Мечето ще покрие липсите :twisted: :twisted: :twisted:
На чужд гръб 100-тояги са малко , ама като сте почнали давайте смело . :thumbleft:
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE

#10
mevdo Wrote:
mecheto Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:То всичко се караде туки навсякъде ама в тая криза няма купувачи.
:roll: :roll: :roll: Има има .


Е сега ако случааааааайно някога нещичко, дори и зелена капачка от вентила на гумата ми зачезне , Меченце, знам къде да си го търся . Мисли му!!! Big Grin Big Grin Big Grin

хм, като се върнах от каварна през варна видях, че ми няма задната дясна капачка.... :twisted:
синичка една такава.... Confusedhock: :tfrag:
май вече знам къде е "паднала"



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)