The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
След белите и червените ,дойдоха и морскозелените ...

#91
скоро всичко ще се изясни.............
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#92
скоро всичко ще се изясни.............
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]

#93
то вчера всичко се изясни------както си чаках на обръщача за вкъщи и една баба ми изясни ,че съм голям карък Big Grin Вярно ,че "кадета "остана без предница ,"Типото "пред мен Big Grin и моята предница поспориха кой е по-здрав,ама какво ме топли мене .........пак "групов секс ",пак прави кола .........уф ше се сменяме май :!: ама на първо време ще си сложа теглич :wink: Айде поздрави на всички !    

#94
Ей Мирец пак ли бе , много съжелявам не пожелавам на никого това , но по-важното вие да сте живи и здрави ламарините ще ги оправиш .
PASSAT B4 2.0

#95
ще изненадам ли някой ,ако кажа ,че колата е готова и почти неи личи :ctf2: :lol: :lol: :lol: :lol: оказа се ,че задната греда подлежи на ремонт!И.....    

#96
Така те искам.
PASSAT B4 2.0

#97
Браво Миро :wink: ,пълен си с изненади Big Grin

Поздрави от нас!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#98
Миро, е на това му викам "Бързи, смели, сръчни"...помниш го, нали :wink: Big Grin . Радвам се, че бързо си поправил щетите и ти желая да не попадаш отново в такъв "групов ламаринен секс".
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#99
абе Миро пак ли те "налузиха" виж да нямаш някой магнит в багажника. добре че всичко е минало бързо и сега е ок
дано нямаш повече такива изненади



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)