The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
< Rainbow > в Каварна

#11
е чак пък пълно Big Grin ще има народ, но поносимо, все пак не е "оригиналът" както казват повечето. Вие, местните, се наговорете, пък ние пришълците ще ви намерим :wink:

#12
слагам си в джоба термометър и рулетка ...и там където са най-дългите кебапчета и най--студената бира....там сме Big Grin Big Grin Big Grin

#13
Утре вечер е концерта - явно ще сме тесен кръг Sad

#14
Аз ще съм с жената, балдъзата и още 1 приател, Само не разбрах де, ще е с-бирката. На плажа или ?

#15
За сега не виждам някой да е предложил друга алтернатива но все пак телефонът ми е 0897 20 23 53.
Добре е да можем да се намерим.
С мен ще има още 2 коли с хора мои приятели, а може и един бус който може би ще тръгне по рано.

#16
Значи на плажа ще се видим. Там имаше 1 кръчмичка точно над плажа. Предполагам за нея говорите. Ако нещо не ви намяря ще звънна на Митачи. Моят тел. е 0883327054

#17
Остават броени часове до срещата на терапията в 17.00-17-30 разбрах че Станислав ще тръгва по късно .Никой ли няма да дойде? Аз все пак ще бъда точен на уговореното място макар и никой да не дойде! :roll:
КАЗАХ

#18
�Концерта бе на ниво,компанията също
за бирата и цацата ще дам на каварненци оценка среден,
но е простимо в създалата се еуфория
Confusedupz: :occasion5:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди

#19
Кратък репортаж от събитието:
На Терапията не дойде никой.
Заведението на плажа беше резервирано вече и ударихме на камък.
Всички заведения бяха фул.
От всякъде на площада се носеше дим от скара"приятен предполагам".
Концерта започна с подгряваща група която се чуваше "добре".
След 15 -20 мин. пауза излязоха Реинбоу с кофти звук и щадящ се вокал- иначе еуфорията беше пълна.Навсякъде около сцената беше фул с народ . Като този концерт площада не беше виждал друг. - Може би 2 или 3 пъти публиката на Соната Арктика или Апокалиптика.
Здрав дъжд ни чакаше след концерта, но бог беше с нас и ни пощади. Влязох в колата и заваля.
Видях Ели Раданова от Мюзик Айдъл и се снимах с нея после полафихме и с Тома излезе че се познават с един авер.Горкият спукаха го от снимки ,неможе и 5 крачки да направи без някой да не пожелае снимка с него.
А той на никой не отказа.
Това е в общи линий Smile
Съжалявам че неможах да се видя с Грамоф и Гадния Метъл.
Иначе открих къде се подвизават Станчони, Кангалов,Здравко, Мевдо и Кинг Волво-видях се и с Миро.
Повече инфо за концерта на страницата на Каварна рок фест. :gib:

#20
язък, разминахме се. ние се събирахме доста време на мястото където си открил другите фенове. За съжаление ние вече се бяхме изнесли в тълпата. Както и да е. Ще имаме да наваксваме с бири догодина.
Концерта не ми се коментира, че пак ще се нервирам. С две думи страхотна група, сбъдната детска мечта и за огормно съжаление ужасно скапана организация. Това беше нагледен пример как не трябва да се прави концерт. Тъпо разположена сцена, 2/3 от площада зает със сергии, маси и пейки, уникално малоумен озвучител...всички факти за пълен провал бяха на лице. Cry :evil: Confusedhock:
за моя радост обаче все пак групата се представи на ниво



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)