The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "mp3" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "mp3" - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Trying to access array offset on value of type null - Line: 4611 - File: inc/functions.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions.php 4611 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 995 get_attachment_icon
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отворено писмо-жалба до Мото Пфое и Волво обществото

#1
Уважаеми колеги!
Реших да Ви запозная с един свой проблем!
Днес, по-късно ще занеса прикаченото официално писмо до Люлин!
Качвам го тук, за да сте информирани и Вие, и, който реши, също да може да изкаже становището си по въпроса!
Ето и текста:

До УПРАВИТЕЛИТЕ
На Мото Пфое ЕООД
София – България

Волво Клуб България
и симпатизанти
на марката Волво




Отворено писмо
ЖАЛБА

От Ростислав Владимиров Русчев
Член на Волво Клуб България

Уважаеми Управители на Мото Пфое,
Дами и господа съидейници!

Имам неудоволствието да са обърна към всички Вас със следния, драматичен и шокиращ казус за мен!
Преди около един месец, посетих офиса – сервиза на Мото Пфое в София – Люлин със следния проблем. Желаех да закупя оригинална резервна част за моето любимо Волво 960. По правило, реших да закупя частта, както винаги съм правил в подобни деликатни ситуации с резервни части от единствения оторизиран за това в България – клубния ни партньор Мото Пфое.
В следствие на проверката на колата и сравнения с VIN номера на колата ми YV1964956M0001659 се оказа, че както очаквах, специфичната част я няма в България. Става въпрос за главния маркуч за въздух след дебитомера. Заедно, със служителите на Мото Пфое се договорихме, такъв да ми бъде доставен, като, дори уточнихме и цената му.
Днес, обаче с удивление научих, че доставката на прословутия маркуч няма да бъде извършена! Защо??? Колата ми била много стар модел!!! Кой го казва това??? Представяте ли си???
Впрочем, има ли старо Волво? Това е риторичен въпрос…
Или, тия, ръбестите не са Волво??? Само, тия произвеждани под егидата на Форд?
Та, въпросът ми към Вас, многоуважаеми е, от Швеция ли да си поръчвам оригинални части? Това ли е Вашия окончателен отговор? Така ли да правя, както едно време, когато още нямаше Мото Пфое, но аз карах Волво! Защото, такова чудо, преди това и в Про Мобил не ми се е случвало!... Някой да не ти достави резервна част!...
Та, чувал съм, кола да не върви, заради лоша подръжка, лошо управление, примерно, но, заради липса на внимание от страна на доставчик на резервни части, още не бях!!! И то в условията на икономическа криза, когато всеки клиент е специално ухажван…
Какво? Мото Пфое не иска ли моите „мизерни” стотина лева? Не му ли трябват, поне за оборота?

В заключение ще кажа, че публикувам това писмо-жалба и в интернет форума на Волво Клуб България.
Очаквам от Мото Пфое отговор на моя въпрос! Надявам се, казусът да бъде решен цивилизовано!

Желая ви здраве и късмет

Ростислав Русчев – GSM 0884757299
E-MAIL <!-- e --><a href="mailto:rosti@bulgaria-furniture.co.uk">rosti@bulgaria-furniture.co.uk</a><!-- e -->


София
08.09.2009


Желая ви, късмет, любов и търпение! Ще Ви държа в течение на развитието на комуникацията си с Мото Пфое...
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095

#2
Рости, искрено се надявам първоначалния отговор от страна на МП да е бил недоразумение. Явно доста ти е кипнало за да прибегнеш до това писмо, но това е цивилизования начин потребител да се опита да си реши проблема.
Сега остава и другата страна да си свърши работата цивилизовано и всички да са доволни и щастливи. Надявам се, че това ще се случи. Дръж ни в течение на проблема. Успех и поздрави от мен.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#3
Колега надявам се това да е бил някой неподготвен отговор от някой новак,защото иначе говори само лоши неща за МП :roll:
Volvo V40 1997г. 2.0 - EX
Volvo 850 1994г. 2.0 - EX
Honda Accord 2004г. 2.2 i-CTDI - EX
VW Touareg 2005г. 2.5 TDI - EX
Opel Astra 1994г. 1.6 - EX
Nissan Almera N16 2004г. 1.5 QG15, - Now
VW Passat 2006г. 2.0 TDI - Now
Ford Mondeo 2004г. 2.0 - Now

#4
:!: :?: Еми така е колега,очевидно в БГ всичко е възможно.На хората не им се занимава с такива дреболии.Въпреки че си мисля,че след писмото нещата ще се изяснят и всичко ще приключи благополучно и за двете страни.Защото иначе голям резил за МП.Аз лично съм си купувал разни работи от тях и досега не е имало проблеми,но знае ли човек.

#5
Ростик,ако в София не искат да ти направят поръчката,дай насам номера на часта която търсиш.При нас в Бургас не отказват никакви доставки на каквито и да е било части.Хем нашите Волва са по стари от твоето :lol:

#6
Освен да отвориме спец. раздел с изцепките на мОТОПФУ.То един виц ли бе с тях , та два ли та три ли????

#7
Аз имам подобен случай като на Рости с Мото Пфое Русе .Става въпрос за стойката на филтара на купето на моята 460-ка.Поръчах я взеха ми капаро , капаро и за филтара, но не би звънят ми след няколко дена , ами няма я не можем да я намерим спряна от пройзводство много е стар модела и т.н при условие че в техните компютри я има има си код стойката ,но няма.Отивам до М.П връщат ми капарото и вежливо ме питат , а филтара ще си го вземете ли, е тогава се сопнах къде да си го слагам тоя филтър.Правят промоций за стари коли , а искат да обслужват нови.Нямам време и пари да се занимавам, с жалби пък и от толкоз комунизъм сме станали такива овчи души , но се радвам на такива хора като Рости който се борят до край и не си остават каруцата ( ВОЛВОТО) в калта.Ще следя темата с интерес.
PASSAT B4 2.0

#8
щурава работа, истински се надявам, че ще излезе някакво недоразумение и ще се оправят нещата. успех в преговорите

#9
Получих входящ номер на писмото! Сега, топката е в Мото Пфое... До 3 дни ще трябва да ми отговорят! Поне, така трябва да е по ISO...

       

#10
на такова емоционално, ревливо, обидно писмо ... дано изобщо получиш какъвто и да е отговор, след като се посмеят ...


Attached Files
.mp3   Smsvelis.mp3 (Size: 223.96 KB / Downloads: 5)
.mp3   Smsvelis.mp3 (Size: 223.96 KB / Downloads: 5)



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)