The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отворено писмо-жалба до Мото Пфое и Волво обществото

#21
Rostislav850 Wrote:В следствие на проверката на колата и сравнения с VIN номера на колата ми YV1964956M0001659 се оказа, че както очаквах, специфичната част я няма в България. Става въпрос за главния маркуч за въздух след дебитомера. Заедно, със служителите на Мото Пфое се договорихме, такъв да ми бъде доставен, като, дори уточнихме и цената му. Днес, обаче с удивление научих, че доставката на прословутия маркуч няма да бъде извършена! Защо??? Колата ми била много стар модел!!! Кой го казва това??? Представяте ли си???

Здравей, колега! От моя гледна точка си късметлия. Защо ли?! Ами защото поне са ти обърнали внимание. На мен в Мото фое ми отговориха "С волво не се занимаваме!". Можеш да си представиш мандибулата ми (както се изразява Слави) до къде увисна! А я влез тук и глей за какво иде реч <!-- m --><a class="postlink" href="http://verde.blog.bg/drugi/2008/12/15/moto-pfoe-ili-quot-kak-se-gubiat-klienti-quot.266109" onclick="window.open(this.href);return false;">http://verde.blog.bg/drugi/2008/12/15/m ... uot.266109</a><!-- m -->

#22
gavra74 Wrote:
Rostislav850 Wrote:В следствие на проверката на колата и сравнения с VIN номера на колата ми YV1964956M0001659 се оказа, че както очаквах, специфичната част я няма в България. Става въпрос за главния маркуч за въздух след дебитомера. Заедно, със служителите на Мото Пфое се договорихме, такъв да ми бъде доставен, като, дори уточнихме и цената му. Днес, обаче с удивление научих, че доставката на прословутия маркуч няма да бъде извършена! Защо??? Колата ми била много стар модел!!! Кой го казва това??? Представяте ли си???

Здравей, колега! От моя гледна точка си късметлия. Защо ли?! Ами защото поне са ти обърнали внимание. На мен в Мото фое ми отговориха "С волво не се занимаваме!". Можеш да си представиш мандибулата ми (както се изразява Слави) до къде увисна! А я влез тук и глей за какво иде реч <!-- m --><a class="postlink" href="http://verde.blog.bg/drugi/2008/12/15/moto-pfoe-ili-quot-kak-se-gubiat-klienti-quot.266109" onclick="window.open(this.href);return false;">http://verde.blog.bg/drugi/2008/12/15/m ... uot.266109</a><!-- m -->

Наистина си е страшничко, още повече ако си с гаранционен автомобил и не може да "избягаш"от официалния "дерач на кожи" :evil: :evil: :evil:
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#23
Колеги какво се занимавате с тия кожодери ,там не стъпвам ,
та ако ще колата ми да стои на трупчета :minigun:
Имам чуството ,че ако ги посетя ще ми докарат някой сърдечен пристъп :roll:


п.п. ::beer::

#24
Лично аз предпочитам частите втора употреба, доколкото е възможно естествено. Как ви се струва фактът, че ново жило за съединител струва 15лв., (авточасти Хр. Колев - Стара Загора), а втора употреба да струва малко повече!!! Оказа се, че новото издържа 1 седмица, а старото държи и до днес....Ставаше въпрос за микробус Форд Транзит, ретро вариант, а това се случи преди няколко години...Естествено, масла и ремъци втора употреба не купувамSmile

#25
И аз не ги обичам ,но си поръчвам някой части само от тях защото нямам вяра и на търговците....
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...

#26
Понякога си заслужава... Нов маслен танпон на двигателя е 430лв, а втора ръка е 80лв и 4 години не е мръднал. Ключ за мигачите нов за 180лв изкара 6-7 месеца, сега ще видя втората употреба за 40лв колко ще изкара.

#27
Аз пък от МотоПфое съм Доволен :wink: ,забелешки нямам...,всичко което съм поръчал досега е станало на 100%!!!
Малко се бавят с доставката,но пък частите са Истински :wink:
Последното нещо което поръчах е предна решетка за 240,модел 1983г. :roll: ,и след около месец ше е тук....,чака се-но пък за 26 годишна кола Tongue ...нямам нищо против Smile !!!


Който търси-намира Big Grin

Късмет на всички.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#28
Е как да не го е яд човек на тия несериозници.... За модел 83г има части, а за модел 95-98г нямат части... :wink:

#29
Уважаеми колеги!
Обещах, че ще ви държа в течение, относно развитието на въпроса с доставката на прословутия въздуховод!

В отговор на моята жалба до Мото пфое, преди няколко дена получих обаждане от г-н Благов, един от директорите в Мото пфое, който се беше заел с моя казус...
Оказало се, че частта, която ме интересува я има в Америка.
След, като отново потвърдих интересът си за закупуването и, беше ми обещано да се достави!
Вчера, вече се сдобих с въпросната част и е монтирана!

Ходих до Мото пфое и получих съдействие от г-н Благов, за което благодаря! Той издигна на качествено ниво отношението към клиента от страна на неговата организация. ...След 150 съкращения в Мото пфое, явно е останал някой компетентен да върши работа!
Но, както знаем, за съжаление, понеже Мото пфое работи не с централен склад, а с дилъри на авточасти, нещата можеше и да не придобият този щастлив за мене край...

#30
:blob3: :blob2: :blob5: Браво, поздравявам те с успеха.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)