The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Филтьр на купето

#1
Здравейте. Имам следния проблем. Имам volvo S40 97г. и от известно време в купето нахлува неприятна миризма. Някои можели да ми каже тази кола има ли филтьр на купето и каде се намира. Благодаря Smile

#2
Някои имат ,други нямат виж тук:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=8975&start=0&st=0&sk=t&sd=a" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=8&t=8975&start=0&st=0&sk=t&sd=a</a><!-- l -->

#3
По принцип се намира под жабката, ако имаш филтър изобщо, защото на S/V40 особено фаза 1, където попада и твоето, е малко трудно, без да се провери да се каже дали има филтър или не!

Колегата по горе е дал линк към една от темите, но има и други теми по въпроса. Използвай търсачката и ще намериш доста инфо.
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#4
Благодаря много. Ще потарся в моята кола да видя какво ще открия. Но аз все си мисля че щом има климатик няма как да е без филтър на купето.

#5
georgi jekov Wrote:Благодаря много. Ще потарся в моята кола да видя какво ще открия. Но аз все си мисля че щом има климатик няма как да е без филтър на купето.

Може, колега, може. Даже повечето са без салонни филтри, въпреки наличието на климатик.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#6
Не споря може и така да е. Ще проверя и ще кажа.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)