The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нормално в70.. може ли да стане AWD

#1
Сигурно е много тъп въпрос ама може ли в70 с предно предаване да стане AWD или не.

#2
�Разгледай тази тема
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=9630&p=95775#p95775" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=6&t=9630&p=95775#p95775</a><!-- l -->

#3
Колега за да стане с двойно предаване ,ще трябва да смениш
почти всичко с изключение на обурудваното купе.
По-добре продай това и си вземи АWD.

#4
стана ми интересно защото преди време се натъкнах на тема в която се продаваше разкостено xc70 и в темата пишеше че има всички части ако някои реши да си прави в70 в хс 70.и сега се запитах дали има начин да си направя моето да станв 4х4

#5
На визия ще се докара ,но иначе ще трябва да купиш почти цялата кола.

#6
то напрактика какво ми трябва освен задната ос с диференциала,вал и скоростна кутия

#7
Един от най- големите проблеми е електрониката на автомобила ,
а там е сериозно занимание .На тези автомобили не може просто
да смениш кутията ,кардана и задния мост и да тръгне ,нали нещо
трябва да командва туй АWD.

#8
А къде ще сложиш кардана , при положение че В70 няма проход под купето? Не съм убеден и че резервоара е същия, както и генерацията.Не се занимавай, ако ти се кара AWD земи си друга кола Smile
460 B18EP+

#9
shadow88 Wrote:Сигурно е много тъп въпрос ама може ли в70 с предно предаване да стане AWD или не.

Колега Big Grin Big Grin Big Grin ,много филми си гледал :roll: ,и доста развита фантазия имаш :wink: ,в което няма нищо лошо де...
Отговора на въпроса ти е твърдо- НЕ :!: :!: :!:
Но ще ти покажа какво са направили някой оптимисти преди теб.... Big Grin Big Grin Big Grin
   
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#10
жалко.до преди 2 седмици си имах 4х4 кола и ми беше лесно зимата.замислих се дали не мога да си го направя волвото да е AWD не само заради сезоните. онзи ден видях тази снимка която съм прикачил и не изглеждаше кои знае колко сложно.а и много хора викат че хс70 е същото като в 70 само където разликата е ж носачите, 4х4 системата и броните


Attached Files Thumbnail(s)
   



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)