The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нормално в70.. може ли да стане AWD

#21
volvomimi Wrote:В долината на розите тия Волво огньове не дразнят ли полицейските органи???????????Една кора под мотора ме мъчи-имаш ли?Аз наистина си блъскам главата ,къде беше този саит в който слагаха заден мост. Ако го открия ще го споделя в темата..НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА.

И да дразнят ,не ми пука .Всеки път като има патрулка ме спират ,
но автомобила си е напълно редовен .
Краси той сайта е в главата ми ,донор няма :lol: .

п.п.Нямам кора Sad

#22
volvomimi Wrote:НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА.
:thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: Точно така.

#23
sasho_bg3 Wrote:
volvomimi Wrote:НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА.
:thumbleft: :thumbleft: :thumbleft: Точно така.
За тебе знаем и съм сигурен. :wink:

#24
то хубаво има донор 850-ка даите и 1 в70-ка да не намери Smile

#25
shadow88 Wrote:стана ми интересно защото преди време се натъкнах на тема в която се продаваше разкостено xc70 и в темата пишеше че има всички части ако някои реши да си прави в70 в хс 70.и сега се запитах дали има начин да си направя моето да станв 4х4
Гледам сте заформи ли темата , аз изках да купувам окачването от ХС 70 ката , но за 4х4 въобще не съм и помислял ;
- но невъзможни неща няма само че тези удоволствия са малко скъпи . На моита 850-тка и сложих турбиниран двигател , за спорта . Скъпо но е тръпка , от 143-кончета вече са 210 . Ако имаш желание и кеш , проблема ти е нулев :wink: :wink: :wink:
По добре късно, от колкото никога
VOLVO 142 CUPE 65kw 1980g.                                                                                           VOLVO 144 65kw 1970g.                                                                                                   VOLVO 855 T5R 211ks. 1996g
VOLVO 960 178ks 1996g.                                                                                                         VOLVO 855R за части.
VOLVO FOR LIFE

#26
Както се казва :КЕФ ЦЕНА НЯМА но и да не забравяме житейската истина че :ВСИЧКО СТАВА САМО ТРЯБВА НЯКОЙ ДА ПЛАТИ Smile няма нищо невъзможно ,и аз съм го мислил навремето но с друг мотор скорости кардан мост и максимално малко електроники /че не я разбирам пущината

#27
първо да си я направя колата 4х4 след това ще мисля за друг двигател Smile 185 а що не и 205 би турбо Smile то хубаво ще слагаме коне под капака ама не искам само да въртя гуми а и да се изтрелвам.както и един приятел ми показа следния тунинг за моя модел.просто искам да си го направя така както на мен си ми харесва Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   

#28
Колеги а за какво В70 говорим?
Ако е от първите(до -2000) има модели от тях фабрично с 4х4, но всичките са с акцизни двигатели, тогава може да купиш едно такова ударено и само да смениш окачването мисля, друг е въпросът ако е от новите 70-ки при тях незнам дали има модели 4х4.

#29
колега колата ми е 2001 година и съм попадал на 4х4 кола в мобиле.де



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)