The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търси се спешно кръводарител в Сф!

#1
Вчера на жената брат й претърпя инцидент и ще му сменят тазобедрената става на крака в сряда. За операцията освен всичко друго се изискват и мининмум 3 банки кръв. Моля ако някой е давал кръв до сега и има възможност да се отзове. Бащата на пострадалия предлага 100 лв. за помощта на всеки отзовал се.
Ако някой има възможност и желание нека се свърже с бащата на тел: 0887 589 845 (проф.Радомиров)

#2
Правя темата важна, за да може повече хора да я прочетат и при възможност да се отзоват!
Vovlo V40 2001 1.9Di 115Hp

#3
С каква кръвна група да е кръводарителя, аз съм нулева, но не си знам резос фактора!!!

#4
До колкото разбрах от цетъра за кръвопреливане нямат изискване. Те осигурявали от точната кръвна група на пациента срещу осигуряване на същото количество от кръводарители.

#5
Значи аз не отдавана давах кръв и да споделя каквото помня.Важно е да се каже в коя болница е и кое отделение защото във Военна болница не приемат бележките за кръв,те си имат техен кръвен център и се дава там.Също така когато се дава кръв се попълва бланка с инфо за кой пациент се дава в кое отделение на коя болница е за да получат те кръвта за операцията.А кръвната група не е важна защото пациента не получава тази кръв която се дарява а си получава точно каквато му трябва от запаса а дарената кръв се изследва когато смогнат и тогава тръгва по предназначение .

#6
Сега остава някой да каже може ли във Варна да се дари кръв и къде става тая работа.

#7
За кръводаряването ти дават бележка, която хората искат да покажеш.
Предполагам, че не можеш да дариш кръв тук за човек в София.

#8
Съжалявам че толкова късно реагирах Обадих се късно вече са били дарени достатъчно кръв
Аз съм Николай Професоре заявявам че пари не желая ако потрябва обадете се
0893337489
460 1.8 моно 1994 година с газ и на всичкото отгоре и върви
850 2.5 бензин газ

#9
Извинявам се, че толкова късно се включвам в темата. ...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ОТКЛИКНАХА ЗАЩОТО СТАВАШЕ ВЪПРОС ЗА МОЯ БРАТ.

Използвам случая да кажа и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ, да пожелая МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, РАДОСТ, ЩАСТИЕ, ПАРИ И РАЗБИРА СЕ НОВИ "VOLVO" Smile))

#10
SEATkata Wrote:Извинявам се, че толкова късно се включвам в темата. ...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО ОТКЛИКНАХА ЗАЩОТО СТАВАШЕ ВЪПРОС ЗА МОЯ БРАТ.

Използвам случая да кажа и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА НА ВСИЧКИ, да пожелая МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, РАДОСТ, ЩАСТИЕ, ПАРИ И РАЗБИРА СЕ НОВИ "VOLVO" Smile))
А брат ти как е, всичко наред ли е с него :!: :!: :!:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)