The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем със заключване

#1
здравейте
днес ми се случи нещо невиждано до сега.излизам си от колата.натискам си копчето за заключване и нищо.колата не иска да се заключи.викам си я даи пак да я запаля може нещо да се е бугнало.паля и ми изписва че предна дясна врата не ми е затворена.тръшмах я 1-2 пъти ама нищо.на някои да му се е случвало и да знае решение че сега ще и треперя цяла вечер а незнам дали събота мото фое приема за отстраняване на такива грешки и дали е въобще компютъра или е нещо механично.
също така по същото време спря да ми показва и температурата която е на вън и ми изписа и грешка в еирбека

#2
Откачи масата на акумолатора за десетина минути и виж какъв ще бъде резултата. ::beer::

#3
А с ключа не става ли?
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox

#4
откачих го акумулатора няма промяна.с клуч се затваря само шофиорската врата.вчера я оставих колата в сервиз да я погледнат.имам съмнение от оня ден когато ми сменяха жилото на капака че не са закачили нещо както трябва.иначе предна дясна врата няма никаква връзка с нея.нито мога да я заключа с централното от дистанционното,нито от вътре от копчето ,нито мога да си сваля прозореца.иначе като заключа ръчно вратите после от дистанционното ми се отварят всички врати без предна дясна

#5
На мен ми се прецака на дясната предна врата моторчето на централното. Така че от централното нито се заключва, нито се отключва.
Централното заключване не работи без акумулатор - стрелям напосоки, но да не е бушон или разкачен/скъсан кабел / лош контакт?
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox

#6
еми може като са ми сменят жилото на капака да не за закачили нещо както трябва.утре ще ми каже маистора.щот нямам никаква връзка с вратата-нито стъкло нито отключване/заключване.дано не е нещо сериозно че почвам да се отчаивам.взех си пак волво при тва същото щот нямах проблеми със старото



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)