The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клубно Volvo 850 на ул.Лидице

#1
Здравейте, честичко виждам паркирано едно тъмносиньо 850 комби със стикер на Волво Клуб на ул.Лидице, близо до офиса ми. Но така и не съм имал честта да се запозная със собственика му.

Та, последния да се чувства поканен в "Мечките" на по тъмна бира или кафенце Smile Ще ми е приятно да си побъбрим за шведските машини.

Казвам се Емо, gsm 0888-357584

#2
Емо, аз нямам вече 850, а и никога не е било синьо, но ако кажеш какво си тия мечки може да намина някой път да те изненадам Big Grin Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
   

#3
Адаш,Стефан ключара на Шипченски поход е собственик на такова Волво . Предполагам, че неговата кола си видял там. Smile

#4
Около ключарското ателие си стои обикновено едно В70, а това 850 е друго. Ама ето, научих нещо полезно. Щом Стефан е от братството, ще му искам отстъпка следващия път :-) Не съм предполагал, че Волвото пред ателието е негово.

П.С. Свилене, "Мечките" си е приятно заведенийце на ул.Лидице. А аз работя на 10 метра над него. Ако имаш път в района, обади се, ще се радвам да се видим на по бира. ::beer::

#5
gadnia_metal Wrote:Емо, аз нямам вече 850, а и никога не е било синьо, но ако кажеш какво си тия мечки може да намина някой път да те изненадам Big Grin Big Grin

Да наминем заедно бре Свилене :wink: Big Grin :occasion5:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#6
Oпа, тука май се организират незаконни сбирки Big Grin Big Grin Big Grin На кой да сигнализирам за това :roll: :roll: :roll:

#7
Нема такова нещо бре Ице :wink: ,организираме само другарски закачки,и коледни партита :mrgreen:
Всички са поканени \Big Grin/ :cheers: Confusedupz:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#8
Мда от Румънското посолство "Лидице" е на един х. .върлей място, ама дали не ме беше страх от мечки ? :oops:

#9
ico850 Wrote:Oпа, тука май се организират незаконни сбирки Big Grin Big Grin Big Grin На кой да сигнализирам за това :roll: :roll: :roll:

някаква завист усещам тука, гадно ли ти е а, гадно ли ти е Tongue :twisted: :ctf2:

#10
Така като гледам, направо мини бирена среща се заформя, така че, WELCOME!

Заведението е голямо, бира има много, само казвайте кога :occasion5:

П.С. Ако ще пием повечко, водете си и шоферки, да не даваме после лош пример, карайки шведски коли леко пийнали Big Grin



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)