The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клубно Volvo 850 на ул.Лидице

#11
Gripen Fighter Wrote:Така като гледам, направо мини бирена среща се заформя, така че, WELCOME!

Заведението е голямо, бира има много, само казвайте кога :occasion5:

П.С. Ако ще пием повечко, водете си и шоферки, да не даваме после лош пример, карайки шведски коли леко пийнали Big Grin

За тази цел, а и поради други причини, някой може да дойдем с голям оранжев мерцедес с шофьор Big Grin Big Grin Big Grin

#12
За тази цел, а и поради други причини, някой може да дойдем с голям зелен мерцедес с шофьор, придружител, количка и платформа за тежки случаи. Big Grin Big Grin Big Grin[/quote]

#13
EЙ казвайте кога е сбирката че май не съм ходил там :partyman:

#14
Аз предлагам....да направим една (не)формална среща при "Мечките",нещо като Коледен банкет за всички желаещи :wink:
Да се преброим желаещите....,и да определим дата-та да може и резервация да направим!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#15
давайте предложения да видиме как ще е с банкетстването :occasion5:

#16
Willie Wrote:Автора на темата знае много добре - Шведки карам всекави, возим леко и не толкова леко пийнали клубари, а купона ми е в кръвта!!! Освен това ме набеди, че имам лек (икономичен) крак :roll:
Споменах ли, че съм от шведския клуб на трезвениците???
[/color]

Тъй, тъй, потвърждавам. Предишният ми SAAB беше дал рекордно нисък разход под управлението на Willie (под 7/100 на магистрала). Никога после не съм успявал да докарам тази стойност. В колата се возеше и Boych, който като адвокат може да потвърди истинноста на горното Smile

#17
Добре де...,ще организираме ли пред коледно,или коледно парти при "Мечките" :roll:
Хайде да се преброим :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#18
Ако сте преклено много, свиркайте, и аз не пия.

Може и отвън да подгрявам двигателите Big Grin , за да ви е топло на изпроводяк :ctf2:

или трезвен купон да се направи на непиещите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#19
Никой нищо не казва ще има ли предколедно парти или не Confusedupz:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)