The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Онлайн магазин

#21
VolvoFan Wrote:Ако идваш на срещата ще ти обясня как става номера без мито и ддс :wink:
Ще е хубаво тогава да направиш едно групово разяснение.
Reply

#22
Да дам още малко инфо за пратките. Тази която бях порьчал ( в горния ми пост я има) беше изпратена на 30.03.06 г. от Англия ( изпращат e-mail, когато е пуснат пакета). На колета има печат от софийските пощи от 03.04.06г. , на 05.04.06г. беше вече в моя пощенски клон в Русе . Това е най-краткото време за което идват пратките до моя адрес. Случвало се е да се забавят ,предполагам когато нямат порьчаното на склад ли , не знам :roll: .Тогава идват за около 9-10 дена.
Reply

#23
VoodoRush Wrote:Ако поръчвате част над J30 тука ще ви я обмитят.

Сега го виждам това, ама нали 30 паунда са към 90 кинта, а границата е 100 евро, което е двойно повече?
Reply

#24
Quote:Сега го виждам това, ама нали 30 паунда са към 90 кинта, а границата е 100 евро, което е двойно повече?
Не знам какво е искал да каже колегата ама определено не се обмитяват за 30 паунда колети :wink:
Reply

#25
Досега съм поръчвал три пъти и съм много доволен от качеството на частите например термостата който ми дойде от <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com(">www.partsforvolvosonline.com(</a><!-- w -->само от там съм поръчвал) беше 1:1 с този които свалих от колата много съм доволен и от свещите оригинални VOLVO поръчвал съм и автокозметика няма нищо общо с това което се продава тук макар и от реномирани марки,пръскалките за предното стъкло го мокрят като пулвелизатор . Досега не съм плащал мито или ддс макар 1вата поръчка да бе 230 лв. Като ми казаха че ако го поръъчва частно лице тези данъци и такси не се дължат.Единственото лошо нещо е че отношението тегло/цена наэдоставката нараства в геометрична прогресия........ но ако си я поделят няколко човека :lol:
Reply

#26
Досега съм поръчвал три пъти и съм много доволен от качеството на частите например термостата който ми дойде от <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com(">www.partsforvolvosonline.com(</a><!-- w -->само от там съм поръчвал) беше 1:1 с този които свалих от колата много съм доволен и от свещите оригинални VOLVO поръчвал съм и автокозметика няма нищо общо с това което се продава тук макар и от реномирани марки,пръскалките за предното стъкло го мокрят като пулвелизатор . Досега не съм плащал мито или ддс макар 1вата поръчка да бе 230 лв. Като ми казаха че ако го поръъчва частно лице тези данъци и такси не се дължат.Единственото лошо нещо е че отношението тегло/цена наэдоставката нараства в геометрична прогресия........ но ако си я поделят няколко човека :lol:


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#27
Всички пратки на стойност над 50 евро се обмитяват няма значение физически юридически лица. Такъв е закона. Понякога пропускат някоя и друга пратка, но го имайте в предвид за да не останете изненадани после :-) Аз си поръчах съединител преди 3 дни да видим дали ще мине :-)
Reply

#28
Всички пратки на стойност над 50 евро се обмитяват няма значение физически юридически лица. Такъв е закона. Понякога пропускат някоя и друга пратка, но го имайте в предвид за да не останете изненадани после :-) Аз си поръчах съединител преди 3 дни да видим дали ще мине :-)
Reply

#29
VolvoFan Wrote:Всички пратки на стойност над 50 евро се обмитяват няма значение физически юридически лица. Такъв е закона. Понякога пропускат някоя и друга пратка, но го имайте в предвид за да не останете изненадани после :-) Аз си поръчах съединител преди 3 дни да видим дали ще мине :-)

Така е прав си, след влизането в ЕС всичко което идва от там не подлежи на облагане.
Reply

#30
VolvoFan Wrote:Всички пратки на стойност над 50 евро се обмитяват няма значение физически юридически лица. Такъв е закона. Понякога пропускат някоя и друга пратка, но го имайте в предвид за да не останете изненадани после :-) Аз си поръчах съединител преди 3 дни да видим дали ще мине :-)

Така е прав си, след влизането в ЕС всичко което идва от там не подлежи на облагане.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)