The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с таблото

#1
здравеите.някои да има схема за окабеляването за таблото,че нещо си играе с мен.светва си когато поиска.

#2
айде кажи ми как да отгатнем каква ти е колата Sad Волво?Форд?Рено? Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...

#3
извинявам се.все пак пишем във волво форума.колата е волво в70 д5 2001 година

#4
Със сигурност проблема е в самото табпо. Схема на платката вътре едва ли ще намериш. Всичката информация която показва таблото идва по CAN шина. Вътре има един процесор на Motorolla той управлява цялото табло.
Добрата новина е, че е ремонтируемо, макар и не много лесно... :roll: :wink:

Хм... Май си им е сериен дефект това. Преди няколко месеца ремонтирах едно от S60 имаше абслютно същите симтоми. :roll:

#5
на един приятел от плевен със с60 му замина по същия начин таблото.сега и моито.а точно днес ми се налага да пътувам а никъде не могат да ми го погледнат.

#6
shadow88 Wrote:на един приятел от плевен със с60 му замина по същия начин таблото.сега и моито.а точно днес ми се налага да пътувам а никъде не могат да ми го погледнат.

Мога да ги ремонтирам.
Пиши ми на лично за подробности. :wink:

#7
имаш ЛС.това табло работи когато поиска :evil: 2 дена неработи 10 минути работи :minigun:


Attached Files Thumbnail(s)
   



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)