The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да се проведе националната среща?
You do not have permission to vote in this poll.
1-2 май 2010
8.64%
7 8.64%
6-9 май 2010
16.05%
13 16.05%
22-23 май 2010
7.41%
6 7.41%
29-30 май 2010
2.47%
2 2.47%
5-6 юни 2010
18.52%
15 18.52%
12-13 юни 2010
3.70%
3 3.70%
19-20 юни 2010
0%
0 0%
26-27 юни 2010
43.21%
35 43.21%
Total 81 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анкета - дата за Национална среща

#11
Подкрепям с две ръце идеята за своевременна организация на националната среща. Даже още от ОС започнах да тормозя един от варненските членове на УС да се заемат по сериозно с организацията.

По отношение предложението за фиксиране на месец за националната среща, спокойно може да се пусне една анкета, но ще е добре това да бъде направено от УС. Личното аз по този въпрос съм против - мисля, че с добра и своевременна организация месец-два преди мероприятието всеки ще може да си направи плановете.

По отношение на предложението за място и аз предпочитам централната част на Стара планина от Котел до Тетевен, без значение по северния или южния склон.

Предлагам УС да пусне две анкети за евентуална дата и място в отворения форум.Големите бази не са безкрай, а много от клубовете си организират срещите по това време на годината.

#12
Cavalera Wrote:Предлагам УС да пусне две анкети за евентуална дата и място в отворения форум.

Съгласен съм с това Калине,и предполагам че тези дни ще пуснем нови теми,в които да се гласува,и дават предложения за място и дата!А тази тема ще я слеем с бъдещата такава за мястото на срещата,та мненията да не се загубят!

850t5r Wrote:Кире ако има някакъв канален ред за тези неща извини невежеството ми.........

Няма проблем Краси,редът е такъв-какъвто си го направим ние :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.

#13
Напълно съм съгласен с Краси.Колкото по рано се определи месеца толкова повече хора ще могат да се организират.А за мястото вече каквото се предложи.Според мене е хубаво да е по в средата на държавата за да е еднакво близко за всички.Надявам се скоро наистина да има решение по този въпрос.
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав

#14
Аз съм с минимум 5 ръце за Калояново Big Grin Big Grin Big Grin, но каквото и да излезе от бъдещата анкета, ако имам възможност, ще присъствам Wink

#15
Здравейте, колеги!
Радвам се, че вече има тема за Националната среща, тъй като миналата година прекарахме няколко незабравими дни на Обзор.
Искам само да добавя(тъй като може да е от полза), че през месец май 2010г., около Гергьовден се събират четири почивни дни - 06.05.-09.05.2010г.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269

#16
stivmar Wrote:Здравейте, колеги!
Радвам се, че вече има тема за Националната среща, тъй като миналата година прекарахме няколко незабравими дни на Обзор.
Искам само да добавя(тъй като може да е от полза), че през месец май 2010г., около Гергьовден се събират четири почивни дни - 06.05.-09.05.2010г.
Това е ценна информация .Ако има друга такава и някой знае.............това улеснява фиксирането на датата. Браво колега!

#17
В случай, че модераторите сметнат за необходимо, могат да променят т.2 от анкетата - 6-9 май 2010г., по този начин присъстващите могат да останат за една или повече нощувки през периода.
В този ред на мисли, следва да се има впредвид, че 15.05.2010г.(събота) ще бъде работен ден, тъй като ще се отработва 07.05.2010г.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269

#18
Да! Това е полезна информация!!! Друго си е да имаш четири дена! Да не бързаш да отиваш и да се връщаш... Да имаш време и възможност, спокойно да се напиеш и изтрезнееш!... Даааа! Хубавото на това мероприятие е, че няма да се размине с една бира, както става на дневните регионални сбирки...
Та, без да се отнасям повече, аз съм ЗА, срещата да е през тия четири дена по Гергьовден!

#19
Rostislav850 Wrote:Да! Това е полезна информация!!! Друго си е да имаш четири дена! Да не бързаш да отиваш и да се връщаш... Да имаш време и възможност, спокойно да се напиеш и изтрезнееш!... Даааа! Хубавото на това мероприятие е, че няма да се размине с една бира, както става на дневните регионални сбирки...
Та, без да се отнасям повече, аз съм ЗА, срещата да е през тия четири дена по Гергьовден!


:partyman:
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269

#20
stivmar Wrote:В случай, че модераторите сметнат за необходимо, могат да променят т.2 от анкетата - 6-9 май 2010г., по този начин присъстващите могат да останат за една или повече нощувки през периода.

Ок. Колега,промяната е направена :wink: .Не бях обърнал внимание на празниците,щото съм Кирил - не Георги Big Grin Big Grin Big Grin
Благодаря за корекцията! Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)