The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да се проведе националната среща?
You do not have permission to vote in this poll.
1-2 май 2010
8.64%
7 8.64%
6-9 май 2010
16.05%
13 16.05%
22-23 май 2010
7.41%
6 7.41%
29-30 май 2010
2.47%
2 2.47%
5-6 юни 2010
18.52%
15 18.52%
12-13 юни 2010
3.70%
3 3.70%
19-20 юни 2010
0%
0 0%
26-27 юни 2010
43.21%
35 43.21%
Total 81 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Анкета - дата за Национална среща

#21
здравейте !гласувах във анкетата ,въпреки че според мен първо трябваше да има такава за мястото на срещата ! Аз лично съм бил на Троян (беклемето ) на 6-ти май и ........имаше сняг !то лошо няма ,но все пак ...защо не юли месец ?!Тъкмо ще е свършило световното в ЮАР ,а и Ф1 ще е приключила ....както решите ,този път се надявам да не пропусна !

#22
ivanmblaster Wrote:
s0me0ne Wrote:Според мен е редно да се създаде тема, в която всеки с идея да предложи място и да се аргументира. След това да се пусне анкета и накрая да се стигне до решение. Това е най-демократичния начин за взимане на решение...

И според мен, това е начинът.
ей за това си мислих и аз

#23
По принцип ако се търси масово присъствие, такива събития е добре да се правят в неутрални периоди - когато няма празници, балове, масови почивки и .т.н. В такива моменти човек използва да пътува в чужбина, да иде на почивка със семейството си или с приятели, да прекопае лозето, други се разоряват покрай балове и прочие. Иначе една подобна идея се превръща в сбирка за шепа самотници, а това не е клуб на "анонимния волвар" все пак Wink

П.С. Поради липса на друга опция за дата гласувах за края на Юни

#24
Май ще е добре заедно с датата да уточним и мястото на НС. Лично мнение.


Attached Files Thumbnail(s)
   
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#25
Iliev Wrote:По принцип ако се търси масово присъствие, такива събития е добре да се правят в неутрални периоди - когато няма празници, балове, масови почивки и .т.н. В такива моменти човек използва да пътува в чужбина, да иде на почивка със семейството си или с приятели, да прекопае лозето, други се разоряват покрай балове и прочие. Иначе една подобна идея се превръща в сбирка за шепа самотници, а това не е клуб на "анонимния волвар" все пак Wink

П.С. Поради липса на друга опция за дата гласувах за края на Юни

Колега, винаги ще има недоволни! Аз пък, края на юни имам изпит, а юли дипломна защита (дай боже да си взема изпита). За това е анкетата, всеки да гласува и която дата събере повече гласове, тя да бъде. Пък на който не му е угодно, няма да присъства, както аз миналите 2 такива срещи Wink


Attached Files Thumbnail(s)
   

#26
Географския център на България е местноста Узана до Габрово...Форд клуба бяха ходили там...
Нямам си на идея какви са условията и за какво става въпрос...Не го предлагам защото съм от габрово ...Доказателства са:
1-Много обичам да пътувам и ако е в Габрово ще ми е тъпо ,че няма да ходя никаде...
2-незнам дали ще идвам тей като може да съм зает с друго мероприятеи...

Всъщност мога да ви споделя ,че тази година проведохме втори национален КарАудио събор в Областа на Габрово точно за да може на всички да им е еднакъв пятя...(пак само аз бях прецакан ,че не пътувах)
Само дето не улучихме с хижата Smile

Та успех с организацията и се надявам да присъствам...
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...

#27
Вярно е, че темата е за дата, но за мястото можем да кометнираме и тук, а когато стане наложително да се открие и нова тема за това. Моето предложение е за хижа "Тонзос" в подножието на връх Бузлуджа. Хотела с доста и не скъпи стаи и голяма трапезария/на две нива/. Има голямо барбекю и възможност след запълване на местата по стаите да се разпънат и палатки. Обсъждали сме го в казанлъшкия клон, но решението ще се вземе след представени подходящи места и чрез гласуване.Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#28
мястото ще определи този, който се нагърби с организацията. Не е лесно да събереш и угодиш на 50-100 човека, така че който се жертва за тази цел той определя мястото
датата е вече друго нещо, тя може да се коментира на воля

#29
gadnia_metal Wrote:мястото ще определи този, който се нагърби с организацията. Не е лесно да събереш и угодиш на 50-100 човека, така че който се жертва за тази цел той определя мястото
датата е вече друго нещо, тя може да се коментира на воля

Точно в тази връзка си мисля, че който предлага място за провеждане би трябвало и да се нагърби с организацията - иначе не виждам смисъл да предлагаш примерно хижа или хотел, който другите въобще не знаят къде е и какво представлява.

П.С. Аз лично имам предпочитания към планински райони Big Grin .
Хм сега като се замисля бая отдавна не съм идвал на сбирки Sad

#30
Колкото по-топло време, толкова по-добре!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)