The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Счупено бутало?

#1
Значи колата е волво с80 2.9 бензин. Едното бутало е счупено а с цилиндъра незнам точно как стоят нещата. Та въпроса ми е колата може ли да се оправи по някакъв начин или трябва нов двигател да се купува?
Reply

#2
Без аутопсия на "пациента" няма да мине. Само тогава може да се разбере дали ще се погребва или ще възкръсва за нов живот.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
двигателя е отворен,буталото има отчупено парче,което дефакто е "заварено" във цилиндъра но не много надран
Reply

#4
Моля за бързи мнения,предлагат ми двигател за 2000 2500лв дали може да се отремонтира или трябва да сменям двигателя,и кое колко ще ми излезе
Reply

#5
Няма как да ти кажем докато не го видим! Ремонта можеби ще ти излезе толкова и дажи малко отгоре, но поне знеш че ще имаш ремонтиран ДВГ, а този който ти го предлагат никой не го знае в какво състояние е!!! Да не стане така да го купиш и след известно време да се наложи и него да го ремонтираш :!: :!: :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#6
Сега много колеги може да са на различно мниние ,
но за мен най-добрия вариант е закупуване на двигател
(естественно след тестване и диагностика).
КАРАЙ ЖАДЕН,ОСТАВИ ЕДИН ПОЛИЦАЙ ГЛАДЕН!
Reply

#7
Двигателя е на кола и може да го покарам преди да го взема.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)