The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Последен въпрос преди да мина газ

#1
Колеги ГИто ще е Фобос. Въпросът е обаче дали в Долни Богров(Фобос сервиз) или в Горна Баня (Еврогаз).
Reply

#2
Колеги в четвъртък ще я сложат. Реших да бъде в Еврогаз в Горна Баня. Хареса ми първоначалното отношение което имаха към мен. Обясниха ми подробно всичко и най - вече спестиха ми някой лев, като ми препоръчаха да сложа Изигаз вместо Фобос и да не слагам бутилка на мястото на резервната гума. Повече инфо в петък като взема колата. Надявам се да не ме разочароват.
Reply

#3
tzekol7 Wrote:Колеги в четвъртък ще я сложат. Реших да бъде в Еврогаз в Горна Баня. Хареса ми първоначалното отношение което имаха към мен. Обясниха ми подробно всичко и най - вече спестиха ми някой лев, като ми препоръчаха да сложа Изигаз вместо Фобос и да не слагам бутилка на мястото на резервната гума. Повече инфо в петък като взема колата. Надявам се да не ме разочароват.

Колата е готова. Монтажът изглежда перфектен. Няма стърчащи кабели и други такива. Всичко е много прибрано.
Като я покарам повечко ще пиша повече. За сега препоръчвам Еврогаз сервиз.
Reply

#4
Честита придобивка и желая безаварийно ползване на колата с новото гориво!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#5
Честито!
Онази вечер преди монтажа, щях да пиша, ноо.....
А сега със закъснение се сетих... след като всичко е готово:
Дано да са ти сложили реле за прекъсване работата на бенз.помпа. :wink:
Reply

#6
А има ли нужда да се прекъсва, защото все разбирачи изкарват митове, че нагаряли инжекторите. И същите сменят често бензинови помпи, а карат повече на газ. Някой ако има наблюдения да сподели - по-добре е да работи бензиновата помпа докато колата е на газ или не?
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#7
tonyfireman Wrote:А има ли нужда да се прекъсва, защото все разбирачи изкарват митове, че нагаряли инжекторите. И същите сменят често бензинови помпи, а карат повече на газ. Някой ако има наблюдения да сподели - по-добре е да работи бензиновата помпа докато колата е на газ или не?


Ами Тони, както е казано-няма вечно щастие. Въпрос на личен избор и на вслушване в съветите на газовите майстори.
Ако изключваш помпата й щадиш живота, но за сметка на инжекторите и по-точно при високата температура и без бензин се получават лакови отлагания по тях. Мен лично моя майстор ме посъветва да не спирам помпата, въпреки, че аз настоятелно го помолих.От февруари 2008г. карам така и не съм имал проблеми. То е ясно, че е въпрос на време и късмет докога ще издържи бензиновата помпа. Както казах по-горе-въпрос на избор.Поздрави.

П.П. Естествено, че ще има и мнения в другата посока. Аз споделям при мен как е :wink: Big Grin .
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#8
И аз предпочитам помпата да работи, имам три лични коли ( това е лично мое мнение ) и всичките са ми газифицирани и с работещи инжекционни бензинови помпи, дори за миг не съм се замислял да им спирам помпите и никога не съм имал проблеми.
Навремето имах едно Ауди механичен инжекцион, при него няма избор и помпата се спира при монтажа на газова система, след 5-6 месега помпата блокира и спря да се движи без да е изгоряла, но тук наистина всеки си има собствено мнение, затова на никого не натрапвам моето мнение а просто го споделям. :wink:
Сервиз за монтаж на газов инжекцион.
Reply

#9
4-5 години карам на газ и работеща помпа и нямам никакви оплаквания. Само трябва да се следи да не остане колата без бензин! Нека лампата за бензина да не свети.
Reply

#10
tzekol7 Wrote:
tzekol7 Wrote:Колеги в четвъртък ще я сложат. Реших да бъде в Еврогаз в Горна Баня. Хареса ми първоначалното отношение което имаха към мен. Обясниха ми подробно всичко и най - вече спестиха ми някой лев, като ми препоръчаха да сложа Изигаз вместо Фобос и да не слагам бутилка на мястото на резервната гума. Повече инфо в петък като взема колата. Надявам се да не ме разочароват.

Колата е готова. Монтажът изглежда перфектен. Няма стърчащи кабели и други такива. Всичко е много прибрано.
Като я покарам повечко ще пиша повече. За сега препоръчвам Еврогаз сервиз.


Супер. На извънградско, но с около 100км/ч благодарение на трафика - 8,5 л./ 100км и цена от 98ст/л няма какво повече да желая. При баир обаче и опит за изпреварване 140 кончета са малко по спънати отколкото на бензин, но не е болка за умиране.
Ах ,ако ги имах тези 1000лв, една година по-рано.....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)