The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Специално за всички Колеги с 7-мици

#11
Колега, пластмасовите капаци на ангренажа в какво състояние са? Ако са добре дай цена.
Също дебитомера - да ми кажеш последните три цифри - 016 или 012 е, и цена.
Volvo 945 '97, B200FT, 155hp
Volvo 960 '93, B204FT, 190hp

savarturbo.se
turbobricks.com

It’s not the fart that kills, it’s the smell!
Reply

#12
ipdown Wrote:Колега, пластмасовите капаци на ангренажа в какво състояние са? Ако са добре дай цена.
Също дебитомера - да ми кажеш последните три цифри - 016 или 012 е, и цена.

Колега,капаците са добре, а за цифрите на дебитомера ще се опитам да проверя още утре за да мога да ти дам цена
Reply

#13
Ivo_740_combi Wrote:
ipdown Wrote:Колега, пластмасовите капаци на ангренажа в какво състояние са? Ако са добре дай цена.
Също дебитомера - да ми кажеш последните три цифри - 016 или 012 е, и цена.

Колега,капаците са добре, а за цифрите на дебитомера ще се опитам да проверя още утре за да мога да ти дам цена

Номера на дебитомера е 0 280 212 016. Имаш лично съобщение
Reply

#14
n0_m0r3_pa1n Wrote:Аз халогените няма да ги откажа..само да работят.. Big Grin Smile Ако може цена заедно с пластмасовите поставки към наставката Tongue Smile
П.С.
Тапицерията на тавана ми изглежда очудващо запазена :o :o :o Моята леко се е разкачила и се чудя как да я захвана...
П.С.2
Видях, че си писал, че си претапицирал... Big Grin
Цена халоген на броика - 40лв. За двата - 70лв
Reply

#15
alex Wrote:Перката за охлаждане на радиатора (без виското) само пластмасовата част има ли я? Цена?
Цена - 30лв
Reply

#16
Здравей третия стоп в какво състояне е ? и цена ?
Reply

#17
Ако дойда другия петък в София има ли шанс да се срещнем..че най-вероятно ще взема и ако ти е останала ключалката от жабката и някои други работи..
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#18
n0_m0r3_pa1n Wrote:Ако дойда другия петък в София има ли шанс да се срещнем..че най-вероятно ще взема и ако ти е останала ключалката от жабката и някои други работи..
Заповядаи,ще те чакам само ми звънни 1 час по-рано за да се организирам
Reply

#19
колега трябва ми заден десен стоп прати ми на лично съобщение цената
неме жали ще те надживея. VOLVO 740 FOREVER
Reply

#20
Иво ламбдата здрава ли ти е и колко пари ще струва? Щото на мойта днеска малко и разказах играта .
Ако може ми кажи и дали датчика за маслото е от големите и дали е комбиниран с този за набягането ?А ако праснеш и по една снимка на джаджите цена няма да имаш
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)