The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Две интересни филмчета

#11
s0me0ne Wrote:Опитай през деня. Нощем (от късно вечер до сутринта) сървърът не е активен. Причината е, че е хостнат на машината на един от клубарите и съответно не е 24/7 на линия 8)

През деня не би трябвало да имаш проблем.

Изтеглих ги!
Благодаря за съвета! Беше ми полезен.
Филмечетата са страхотни, искам още...
Дано се намират още такива доброжелатели.
И аз горещо ги препоръчвам да се гледат, особено второто.

П.П. И един личен въпрос. Защо силните винаги да са сами?
Reply

#12
s0me0ne Wrote:Опитай през деня. Нощем (от късно вечер до сутринта) сървърът не е активен. Причината е, че е хостнат на машината на един от клубарите и съответно не е 24/7 на линия 8)

През деня не би трябвало да имаш проблем.

Изтеглих ги!
Благодаря за съвета! Беше ми полезен.
Филмечетата са страхотни, искам още...
Дано се намират още такива доброжелатели.
И аз горещо ги препоръчвам да се гледат, особено второто.

П.П. И един личен въпрос. Защо силните винаги да са сами?
Reply

#13
Omikron Wrote:
s0me0ne Wrote:Опитай през деня. Нощем (от късно вечер до сутринта) сървърът не е активен. Причината е, че е хостнат на машината на един от клубарите и съответно не е 24/7 на линия 8)

През деня не би трябвало да имаш проблем.

Изтеглих ги!
Благодаря за съвета! Беше ми полезен.
Филмечетата са страхотни, искам още...
Дано се намират още такива доброжелатели.
И аз горещо ги препоръчвам да се гледат, особено второто.

П.П. И един личен въпрос. Защо силните винаги да са сами?

... аз също имам проблем с тегленето ... но при мен и през деня не се получава ... нека някои ако ги е изтеглил да ги качи другаде и да даде линк ... а ако ги качите в Vbox или Youtube ... ще е още по добре Smile
Reply

#14
И аз колкото пъти да опитвам не става. Sad
Reply

#15
И аз току що опитах, но не се получи. Утре ще пробвам по обяд. Интересно ми е и първото филмче, дали е за Volvo S40 MY2011...
Volvo. for life
Reply

#16
angel.georgiev Wrote:И аз току що опитах, но не се получи. Утре ще пробвам по обяд. Интересно ми е и първото филмче, дали е за Volvo S40 MY2011...

от s0me0ne на 20 Авг 2006, 11:02

В петък Жоро ми даде диск (VCD формат), на който има две клипчета. Дискът е взет от Мото-Пфое и съответно клипчетата са преведени (субтитри). Клипчетата ги качих на файловият сървър (скоростта на даунлоуд е добра, защото нетът на Merck е читав).

Г-н Георгиев радвам се, че отново възраждате стара тема, ама поне гледайте от кога са пускани темите на колегите, че вече не се сдържам да Ви кажа, че безсмислените Ви коментари не допринасят за нищо освен за броя на написаните от Вас съобщения. Това честно да ви кажа ме дразни, а аз не искам да влизам конфликт с Вас, тъй като държа на добрите взаимоотношения в клуба. Просто Ви моля спрете да спамите темите!!!
Благодаря Ви и поздрави!!!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)