The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Има ли значение какви части купувате или слагате на автомобила?
You do not have permission to vote in this poll.
а/ не няма
14.29%
3 14.29%
б/ може и ментета
0%
0 0%
в/ само оригинални
42.86%
9 42.86%
г/ аналог от друг производител - качествено
33.33%
7 33.33%
д/ да от друг автомобил при сходство
4.76%
1 4.76%
е/ само 2ра у-ба
4.76%
1 4.76%
Ами още неми се е налагало да си купувам нали карам танк ;о)
0%
0 0%
Total 21 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Магазини Сервизи и Морги за части на VOLVO и Renault

#11
ами незнам точно в какво се състои рециклирането, но ми взеха 80 кинта като ми смениха и единия накрайник ако може да им се вярва, че забравих да надникна.
А сега разгледах <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.partsforvolvosonline.com">www.partsforvolvosonline.com</a><!-- w --> и трябва да кажа че съм малко разочарован, но не от цените, а от факта че и тук както и на други места почти няма части за 3-та серия, до преди малко разгледах всичко в раздел Steering & Suspension и само в подразделите за вътрешните и външните накраиници за рейката имаше части за 3-та серия от общо 12 подраздела, понякога като тръгна да търся части за моя танк имам чувството че е плод на въображението ми :-( дори като звъня по магазините всички ми викат имам за 2-ра и 4-та серия, а за 3-та дори нямат инфо, направо ужас.

Едит
да питам: някой знае ли някакъв анг-бг речник с техниочески термини?
намерих и един саит посветен на 3-та серия и сега искам да попрегледам някои теми, току виж нещо ми взлязло в употреба ама техническите термини направо ме побъркват.

#12
В ДЕА ще останете доволни само, ако собственика е там. Много възпитан и свестен е и цените са им добри, но няма ли го не разчитайте на нищо Confusedhock:

#13
В ДЕА ще останете доволни само, ако собственика е там. Много възпитан и свестен е и цените са им добри, но няма ли го не разчитайте на нищо Confusedhock:

#14
koko_1971 Wrote:В ДЕА ще останете доволни само, ако собственика е там. Много възпитан и свестен е и цените са им добри, но няма ли го не разчитайте на нищо Confusedhock:
Подържам мнението - така е - собсвеника е печен останалите "работниците" му са лекета и го грабят като ти режат главата с цените.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#15
koko_1971 Wrote:В ДЕА ще останете доволни само, ако собственика е там. Много възпитан и свестен е и цените са им добри, но няма ли го не разчитайте на нищо Confusedhock:
Подържам мнението - така е - собсвеника е печен останалите "работниците" му са лекета и го грабят като ти режат главата с цените.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.

#16
Колеги,ще Ви бъда много благодарен ако ми споделите и магазини за качествени части за моята В40,намиращи се във Варна,както и за качествени сервизи обслужващи тези автомобили,че не навсякъде имат подходящият софтуер за диагностика!От друга страна във МПФ са от кожодер нагоре и на всичкото отгоре малко некоректни.

#17
Колеги,ще Ви бъда много благодарен ако ми споделите и магазини за качествени части за моята В40,намиращи се във Варна,както и за качествени сервизи обслужващи тези автомобили,че не навсякъде имат подходящият софтуер за диагностика!От друга страна във МПФ са от кожодер нагоре и на всичкото отгоре малко некоректни.

#18
по-принцип повечето членове сме в София пък и от провинцията почти никой не пише по въпроса с магазините, за това ти предлагам пусби тема какви части ти трябват и ако може някой колега да поразпита и евентуално да ти ги прати по пощата или нещо такова.
Засега нямам други идеи.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#19
по-принцип повечето членове сме в София пък и от провинцията почти никой не пише по въпроса с магазините, за това ти предлагам пусби тема какви части ти трябват и ако може някой колега да поразпита и евентуално да ти ги прати по пощата или нещо такова.
Засега нямам други идеи.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#20
Аз имам идея - но на чужд гръб.
Колега Trifonov, няма да е лошо варненци да си изнамерите магазините и сервизите както и останалите неща който може да са ви в полза.
Тоест.
АПЕЛ
Някой от вас, или всички вия като карате колите си записвайте адресите.
После тези адреси да се проверят.

Ще ги кача с удоволствие адресите в форума.
Но нямам никакво инфо.

Желателно е и хората от другите градове да направят същото.

Никога човек незнае в кой град може да закъса - и да потърси дадения адрес точен за проблема му.
Смятам че това е важно!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)