The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Възможно ли е да се намали шума в купето на 740 GL

#11
А съдия за старта и финала трябва ли ви :wink:
Срещу съответната комисионна от "Пещерска" съм готов да съдействам Big Grin Big Grin Big Grin
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
Хехе..приема се всякаква помощ. Пък комисионната лесна за уреждане Big Grin А иначе да. Това ми трябва.. Big Grin Лошото е, че на теб ти трябваха гуми, но онези ми ги взеха и сега имам едни 15-ки обаче са летни и не са в цветущо състояние..карах ги на моята кола затова...та по-добре да се изплатя в комисионната..пък ако искаш ги вземи двете гуми.. Big Grin А ако търсиш нещо друго, казвай да го видим Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#13
Трябваха ми зимните жоре ама като гладам вместо гуми да даваш ша вземеш и безалкохолното .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#14
Важното е шоуто пък... Само казваш кога и къде и да се приготвям..да давам ракията.. Big Grin
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#15
Big Grin да ВСИЧКО Е ЗА ШОУТО .
Трябва да се организираме и да го направим . ДА ЧЕТЕ И КИРЕТО ЩОТО БЕЗ СЪДИИ НЕМОЖЕ
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)