The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Инсталиране на Vida Dice 2014 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo XC (Cross Country) (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Thread: Инсталиране на Vida Dice 2014 (/showthread.php?tid=25914)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - ivobivo - 10-29-2019

(10-28-2019, 02:38 PM)yovcho Wrote: Колеги отворих service machine 2 с VMWare Workstation12.5.1 и зарежда два часа това нормално ли е и всеки път ли така
Ми НЕ е нормално ... при мен на VMware под Win10 с трето поколение i5, 8GB RAM и SSD пали за 30 секунди виртуалката и после още толкова за VIDA... твоята лаптоп какъв е?

Sent using Tapatalk


Инсталиране на Vida Dice 2014 - rudizl - 10-29-2019

Моята конфигурация е същата като на Иво. Същите резултати. Преди да сменя харда със ssd се бавеше, но не чак толкова.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - che4ef - 10-30-2019

Не знам колеги... Според мен виртуалните машини са някакъв див мазохизъм. Все нещо не им е наред и не тръгва както трябва. Моя опит е такъв. Затова съм за цепене на харда със секирата на две и нормална инсталация. Да ще има две системи ама поне всичко ще е натюрлих.


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - iago - 10-30-2019

Проблема е с новите машини за чиито компоненти няма драйвъри за Win7 и инсталацията на бозата не тръгва... или тръгва, но никога не завършва. Иначе това е най-чистият вариант, да. Аз за тва като търся стар лаптоп много внимателно ще проверя, дали е съвместим с Win7 преди да го купя. Dodgy

Сетих се още нещо. Autocom-а или Delphi универсалните диагностики даже не могат да се подкарат във виртуална среда. Заради acceleration-a на CPUто, ала бала, изобщо не тръгва. Пускаш, спираш през BIOS-a, магериш и накрая кОр. Така че да.. голяма греда са, ама понякога това е единственият вариант.

Между другото гледам в алиекспреса има VIDA 2015A. Някой знае ли разликите спрямо масовата 2014D освен, че са вкарани повече модели автомобили?


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - iago - 10-30-2019

Пичове, още един спам. Някой ползва ли Vida-та на USB 3.0 и има ли проблем с това?


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - che4ef - 10-30-2019

(10-30-2019, 09:59 PM)iago Wrote: Пичове, още един спам. Някой ползва ли Vida-та на USB 3.0 и има ли проблем с това?

На десктопа ми няма проблеми, стига да има инсталирани драйвери. 
Имай в предвид че всичкото  прозорец за лаптопи е хомо edition. Иначе казано ще трябва да инсталираш Pro версията.


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - iago - 10-31-2019

О, да. Ще го взема празен даже, че те сега слагат 10ки само и ще му подна Maherz edition-a. Big Grin

Просто машината дет съм харесал е с USB 3.0 само.. а VIDA-та подкарана под Virtual Box ми прави проблем с USB 3.0 (ама то с какво ли не прави проблем де) и за това питам. Въпреки, че май част от портовете могат да се даунгрейднат и да бъдат все едно 2.0 и това ще стане като work around ако направи проблем. Хм.. това трябва да се провери. Въпреки, че щом при теб работи под 3.0, това е достатъчно доказателство, че няма такава лимитация програмата.  Cool


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - che4ef - 10-31-2019

Оставяй ги тези виртуалки. Не си губи времето. Вземай лаптопа и инсталирай както трябва. Не трябва да имаш проблем с USB 3.


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - iago - 10-31-2019

Дет са вика речено-сторено. Ивчо удари едно стабилно рамо за една машинка, са я зареждам със софтуер и да се почва.  Cool

Между временно подкарахме и VIDA-та на колегата с малко screen sharing. Колегата си свърши 95% от работата, аз само завършващите 5%, ама все пак деня беше полезен. Sleepy


RE: Инсталиране на Vida Dice 2014 - Tisho - 11-01-2019

(10-31-2019, 12:30 PM)iago Wrote: О, да. Ще го взема празен даже, че те сега слагат 10ки само и ще му подна Maherz edition-a. Big Grin

Просто машината дет съм харесал е с USB 3.0 само.. а VIDA-та подкарана под Virtual Box ми прави проблем с USB 3.0 (ама то с какво ли не прави проблем де) и за това питам. Въпреки, че май част от портовете могат да се даунгрейднат и да бъдат все едно 2.0 и това ще стане като work around ако направи проблем. Хм.. това трябва да се провери. Въпреки, че щом при теб работи под 3.0, това е достатъчно доказателство, че няма такава лимитация програмата.  Cool

Няма как да е само USB 3.0  По стандарт в буксата за USB 3 има и USB 2.  Wink
Каквото включиш това работи.