The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC90 виене на първа предавка.

#1
Здравейте колеги,

Сдобих се с ХС90 3,2 бензин 2007 година. За пръв път да си купя кола и да не се чувствам прецакан, че нещо не работи ... да чукам на дърво. Върви добре и двигателя звучи перфектно.
Ходих до мотопфое да ми я обслужат. Препоръчаха смяна на масло на скоростна кутия - сменяло се на 100 хил. километра, а моята е на близо 90 хил. Смениха маслото и спирачни дискове и накладки по мое желание
, обаче механикът, който отишъл да я "разходи" и да пристърже спирачките забелязал, че на първа предавка се чува виещ звук. На мен не ми беше направило впечатление понеже тя на първа се задържа за секунда, но като ми обърна внимание го пробвах на ръчен режим само на първа предавка и го забелязах и аз. Звъкът е по-скоро като пневматично виене отколкото, като механичен звук от проблем с предавките. Все едно се включва някакво турбо, колкото и да звучи нелепо.

Някой от вас има ли идея какъв проблем би могъл да бъде това?

Благодаря предварително!
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)