The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Фаровете на S40

MaxBass Wrote:искам малко да допълня темата...Както съм писал малко по-нагоре...пратих фаровете за никилиране още миналата година Smile след сглобяване и купуване на най-скъпите крушки за Н4 обаче ефекта отново не беше както светеше старата ми кола ....Ами сложих си пак ксенона...е бързо го махнах тей като заслепява насрещните движещи ,а аз все пак карам волво и имам съвест Smile
Скоро смятам да ги сменям с кристални ,но не с нови ,а с такива от волво на части ...
защо?Ами срещнах няколко проблема ако купя депо:
1-ще са нещо което не е фабрично направено за нашите коли
2-трябва да преправям фаровете защото както казахте трябва да се преправя системата за регулиране....
3-фарове от волво на части предлагам ще излязат същите пари...Ще пиша като го усъществя...

Максбасс, колко Келвина ти бяха ксеноните, та казваш че си заслепявал.
Според мен, с това че си ги отстранил си направил грешка, защото както сам си констатирал сега виждаш по-зле, отколкото с ксеноните.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)