The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ха здравейте!

#1
Здравейте и от мен,от месец насам и аз станах горд собственик на автомобил с марката Volvo ,спрях се на модела V40, мойто е дизел 1,9 двигател на Рено.Първите ми впечатления са малко противоречиви,колата е 1999 г. а вече се сблъсках с няколко неприятни проблема които отсраних но се надявам да няма и повече,защото досега карах Пасат и ако кажа че за 5 години нищо несъм пипал по него сигурно няма да ми повярвате а колзата си е 90г. все пак.
Първия проблем беше помпата на хидравликата - неприятно спукан корпус точно под едно от ушите за монтаж,изхода беше втора ръка и стоте лева които платих за нея не ме уплашиха много ама последва едно много странно дърпане ту на ляво ту надясно,като пообиколих няколко сервиза и пишман майстори накрая си попаднах на човека,оказа се че несамо са заминали тампоните на пружините ами и самите тарелки са невероятно износени,реално предницата се е лашкала със сантиметри насам-натам.Съответно последва побългаряване на тарелките(имаше намеса на стругар) и вече всичко е Ок. ама като прибавя че имам само един ключ и съм си поръчал още един който ще ми стъпи някъде около 200-250 лева барабар с пътя(аз съм от Габрово) то трябва да ви кажа че жената взе да ме гледа доста страшно напоследък :lol: :lol: :lol: .
Сега имам няколко въпроса:
1. Къде подяволите се намира номера на двигателя защото в талона ми пише D4192C0....... и това "C0" малко ме притеснява съдейки по информацията която намерих досега?
2.Споменавате за някаква програма "Веста-Виста" незапомних точно,как се пише на английски че да мога да си я потърся?
По нататък сигурно ще имам още въпросчета ама за сега е това.
V40 2000г. 95кс Габрово
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)