The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S80 2.0T 1999г. оптимален ГИ

#1
Здравейте, колеги от няколко дни съм горд собственик на S80 2.0T 1999 г. , придобих го от колегата Tisho. Ще ми се наложи да сложа ГИ и тук имам нужда от помощ, понеже не съм на ти с материята, а не ми се иска да се доверя на 100 % на думите на майсторите. В момента ми предлагат няколко варианта от различни майстори:
1. Landi Renzo - пълен комплект на марката с тороидална бутилка, два изпарителя( турбиниран?)...поради съмнения от страна на майстора, че един изпарител няма да успее да захрани при развъртяна турбина. Цена: 1500лв.
2. Симгаз - всяка част от ГИ е различна марка подбрани и тествани от майстора. Според него няма нужда от два изпарителя. Цена: 1050 лв.
3. BRC - пълен комплект на марката с тороидална бутилка. Цена: 2000 лв.
Изчетох не малка част от темите в тази част от форума, но не успях да си дам сигурен отговор на въпросите: Нужно ли е да е с два изпарителя, един с достатъчно мощност няма ли да се справи? Кой модел дюзи е най-подходящ за този двигател? Има ли нужда от система за смазване на клапаните? Всяка марка компютър ли може да се справи със задачата при читава настройка? Благодаря предварително на отзовалите се! И се извинявам ако задавам въпроси, на които вече е отговаряно за конкретния двигател.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)