The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за V50

#4
Tenchev Wrote:Благодаря много, колеги! До сега не съм карал автоматик, малко съм резервиран. Като цяло колата ми харесва. Хората, които ми я предлагат им имам доверие, че няма да ме излъжат, или поне не много, защото на тези години по автокъщите е някаква лудница. Честно казано за сега единственото, което ме спира е автоматичната скоростна кутия, имам още малко време да реша. Тези дни ще отида на оглед по сериозен, да я покарам, и ако трябва някъде във сервиз да я прегледат. Благодаря още веднъж за бързата реакцията и за подробните и качествени обяснения.


Поздрави!

Благодаря много колеги, за бързите отговори. Колата все още не съм я карал, само съм направил външен оглед. Имам още малко време преди да реша. Хората, от който я взимам им имам доверие, сигурен съм че няма да ме излъжат, поне не много. Но като гледам в момента по борсите какво става, човек да го хване страх да си купува кола. Автоматик до сега не съм карал, по принцип имам желание, като недостатък виждам евентуално, че ако стане нещо, не можеш със бутане да я запалиш, не могат да те дръпнат със въже, а ти трябва платформа. Ако падне акумулатора, май пак имаше някакъв проблем с автоматиците. Благодаря още веднъж за подробните и качествени мнения и съвети, ще видим какво ще реша!



Поздрави!
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)