The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми при спиране s40

#8
Здравейте,

Бих искал да се отчета и дам малко фийдбек. В крайна сметка се оказаха криви дискове. Понеже бяха сравнително нови без ръб минах само с шлайфане и нови накладки. Друго ме притеснява мен. В случая отидох просто в сервиза до нас(разбира се твърде късно, че да мине време да си намразя колата заради спирането), които не правя Волво, но пък имат доста модерна апаратура. За съжаление до сега бях посетил само два сервиза занимаващи се с Волво, чиито имена по-скоро не искам да споменавам, но и двата твърдяха, че дисковете са напълно прави. Първият, при когото реално ги смених, ги провериха два пъти и силно се надявам, че техния отговор е бил заради това, че прибора, който използват не е напълно точен, а не поради това, че трябва да се прави рекламация на дисковете. Във втория сервиз също ми казаха, че дисковете са прави и даже ги премериха пред мен, но онзи ден разбрах, че начинът и пак въпросния прибор, с който ги мереха, не е достатъчно точен. Като цяло писах за да изкажа разочарованието си.

Много харесвам Волво, но последно време все повече клоня следващата ми кола да не е Волво, защото ме е страх да я сервизирам в София. Изключение разбира се прави Ники Добрев, от когото съм повече от доволен. Евала на момчето!
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)