The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Няколко екстериорни проблема...

#11
(01-15-2019, 12:55 PM)iago Wrote: По повод химията... аз си мия колата в мивки където търкат с гъба. Безконтактното ебава майката и на лака, очевидно и на "детайлинга" и т.н. Безконтактно само в краен случай.

@julianov83, ако амазона и ибея са английският или немският, поръчвай през Gabco или GGBG. Аз не съм поръчвал от UK директно до БГ от няколко години вече. Няколко пъти дори от Китай съм пращал в Англия (скала на Gabco), защото е излизало по-евтино, че даже и по-бързо.

За безконтактно то миене съм 100 процента съгласен с теб. И аз не си карам колите на безконтактно. Незнам какви химии слагат, ама съсипват боя, гумени уплътнения, хромирани части, и особено фаровете , когато не са стъкло. 
Иначе ще поразпитам и ще почета малко какви са тези Габко и ГГБГ , дето ми препоръча и как е случват нещата там, тъй като онлайн изпълненията и въобще компютърните неща не са ми много силна страна - даже и Фейсбук нямам. Просто нямам никакво излишно време да се ровя из мрежата. Аз толкова време ,колкото съм прекарал в интернет в последния месец и нещо (от както се регистрирах във форума) не съм прекарал до сега общо от както съм човек! Хахаха. Иначе ще разпитам за тези неща - дето ми ги казваш. Благодаря.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)