The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво XC70 - дневник

#37
Хубава тема, колега, поздравления за колата и за това, че даваш редовно ъпдейти.
Голяма рядкост, наистина, да попаднеш на кола от български автоджамбазин, на която не са превъртани километрите. Кой беше той, ако не е тайна? Че оригиналната обява, към която си дал линк, вероятно отдавна е изтекла.
Аз нещо никак им нямам вяра, особено като ги видя да продават по-евтино коли отколкото сравними такива по обяви от Германия или Холандия. Как става този фокус? Или ако е дошла на парчета и тука са я сглобявали от 2-3 блъснати, или ако е била на 300-400к км и са я върнали на 160. Гледам има доста коли, които реално се продават в чужбина на 300+ хил.км. и пише, че си вървят, те вече са на по-ниски цени така че явно от там е източника за повечето джамбази и у нас.
Аз искам да те питам няколко неща, за които не видях да си писал:
- как е оригиналната музика, гледам май си с ниското ниво - има ли хубав звук, и намерил ли си начин да вкараш външен вход, защото то фабрично няма?
- като я обслужва гледам си писал "всички масла" - включваш ли тук раздатка, диференциал, халдекс, даже не знам какви други има (аз карам в момента Тойота Рав4, та тя има раздатка и заден диференциал, а предния си е в скоростната кутия, та се сменят 3 вида масла през 60к км) но на Волвото не знам даже каква е системата.

Гледам и аз една такава колица, но мисля от чужбина все пак за по-сигурно. Имам там близки, които могат да ми я вземат и пазят, само трябва да ида да си я докарам. Въпросната кола е от Белгия, има си всички сервизни документи по години и по километри така че е ясно на колко е (180к, 2008 г. януари):
[Image: max-EU94735_60639c441e03967dd3b28f1504f699d2.jpeg]
Пусната е за 5,800 евро за пазарлък не знам има ли място, а докарването до БГ отделно, така че излиза мисля ОК в сравнение с това, което се предлага тук, но поне знае човек какво взема.

Обаче е най-ниското ниво, например без ел. седалки и кой знае какви други екстри, старата навигация въобще не я броя за екстра защото всеки смартфон с една щипка на таблото е много по-функционален, а за аудиото ме притеснява дали най-ниското ниво вади хубав звук, както и ще е голяма хамалогия 2019г. да се връщаме във времената, когато си "печахме" дискове с музика, защото други варианти май няма за този вид, освен ако не разкостиш таблото и да вкарваш разни приставки от типа Yatour, Grom и други такива, с риск да счупиш разни щипки и пластини и да трака после, а и кой знае какъв звук ще вадят...
Ей това е колицата, може да си дадеш мнението, или някой друг от колегите, които са с такива:
[Image: max-EU94735_4d8ee0e616d9877f8f97140c19340302.jpeg]
[Image: max-EU94735_1149d724bd5f0b57cbaabc19d3d4cd5a.jpeg]
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)