The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Внимание!

#9
Значи, то пак ще има храчки по мой адрес, но по-добре това, отколкото някой да се набура.
Ако удара е оправян в МП бягайте далеч!
Моята е имала лек удар в областта на десния фар. Оправяли са я в МП. КОлата е била на МП и шофора й е работил там, не бяха вписали дейностите в сервизната история. Имаше изписани само бояджийски материали, което ме накара да си мисля, че ударът е бил само козметичен.
В действителност се е наложило някакво изпъване в предния десен ъгъл. Големите специалисти в МП явно бяха ползвали десния носач като опора при това изпъване, в резултат на което носача беше яко крив.
Ако не знаете той е алуминиев, а алуминият поддава до един момент след което не се огъва повече, а се чупи. Тея тъпаци щяха да ме очистят барабар с цялото ми семейство и това ням ада им го простя никога!
Тенекеджийската и бояджийската работа под всякаква критика. Цветовете не съвпадат. Ламарините се разминават. Бронята не е била грундирана преди да се боядиса и започна да се люпи. Монтирането на дефектни, части след ремота, на фона на останалото, направо "бял каър". Това да сложиш "нов" фар със спукано стъкло ....
---
Иначе конкретния автомобил виси по обявите поне от половин година, ако не и повече.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)